Scenarzysta "Gotowych na wszystko" tworzy nowy serial! O czym będzie "Why Women Kill"?

Plakat serialu "Gotowe na wszystko"
Fotografia: TOUCHSTONE TELEVISION/Album Online/EAST NEWS

Marc Cherry, scenarzysta serialu "Gotowe na wszystko", tworzy nową produkcję o kobietach! Tym razem czas na "Why Women Kill". Kiedy premiera?

"Gotowe na wszystko" to amerykański serial, który polską premierę miał w 2005 roku. Od razu zyskał ogromną sensację widzów, a przede wszystkim fanek srebrnego ekranu. Teraz scenarzysta kultowej produkcji, Marc Cherry, tworzy zupełnie nowy serial. "Why Women Kill" to produkcja, która stworzona będzie dla stacji telewizyjnej CBS. Będzie liczyć 10 odcinków i również będzie dotyczyć kobiet, jednak znacznie odbiegnie od "Gotowych na wszystko". Kiedy premiera?

Zobacz także: "Wielkie kłamstewka" wracają z 2. sezonem i Meryl Streep w obsadzie! Zobacz zwiastun

"Why Women Kill": scenarzysta "Gotowych na wszystko" tworzy nowy serial

Akcja serialu "Why Women Kill" sięgać będzie trzech różnych czasów i tym samym opowiadać będzie historię trzech kobiet. Ginnifer Goodwin zagra gospodynię domową z lat 60. Lucy Liu wcieli się w postać eleganckiej damy prosto z lat 80. Kirby Howell-Baptiste natomiast zagra współczesną bohaterkę, która jest pewną siebie panią prawnik. Każdą z tych kobiet łączy jedno - zdrada ze strony ukochanego mężczyzny. 

Twórcom serialu chodzi o pokazanie, jak podejście kobiet zmieniało się przez kilka dekad i jak każda z nich reagowała na traumatyczne przeżycia. W serialu oprócz wyżej wymienionych aktorek wystąpią: Jack Davenport, Sam Jaeger, Reid Scott, Alexandra Daddario, Sadie Calvano, Leo Howard, Alicia Coppola oraz Katie Finneran.

Premiera serialu "Why Women Kill" odbędzie się 15 sierpnia na platformie CBS All Access. Scenarzysta produkcji ma na swoim koncie nie tylko "Gotowe na wszystko". To właśnie spod jego ręki wyszła m.in. historia, którą mogliśmy oglądać w serialu "Pokojówka z Beverly Hills". 

Zobacz także: Netflix dla kobiet i o kobietach. Najlepsze seriale z myślą o paniach

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów