Whitney Houston, jakiej nie znaliście! Powstaje film o życiu gwiazdy. Już sam zwiastun wzrusza

Katarzyna Leszczyńska 30.04.2018
Whitney Houston
Fotografia: EAST NEWS

Whitney Houston kochał cały świat. Zwłaszcza jej utwory i wielki talent. Po jej śmierci fani do dziś nie mogą się otrząsnąć. Ten film jest ukłonem w ich stronę.

Kochał ją cały świat. Piękna, utalentowana, stała się ikoną muzyki. Choć zmarła w 2012 roku, fani do dziś opłakują jej śmierć. Właśnie dla nich Kevin Macdonald tworzy niezwykły dokument o życiu divy. Zobaczycie w nim Whitney Houston, jakiej jeszcze nie znacie.

Zobacz także: Za to zdjęcie na Paris Jackson spadła lawina krytyki

Na świecie nie ma osoby, która nie znałaby choć jednego jej hitu. W latach 80. i 90. jej utwory nie schodziły z list przebojów. Wystąpiła w filmie „Bodyguard”, który odniósł ogromny sukces. U jej boku zagrał Kevin Costner. To właśnie w tej produkcji znalazły się wielkie hity wokalistki: „I have nothing”, „I’m every woman” oraz najpopularniejszy „I will always love you”, który jest coverem utworu country Dolly Parton. Whitney stała się wielką gwiazdą, co niestety ostatecznie wpłynęło tragicznie na jej losy.

Film dokumentalny o Whitney Houston

Whitney” to film dokumentalny przedstawiający losy Whitney Houston od początków kariery, przez lata sławy, aż po czasy skandali i nagłej śmierci. Wokalistka przez wiele lat była na pierwszych stronach gazet, co wpłynęło również na jej życie prywatne. Film stworzony przez Macdonalda rzuca nowe światło na wizerunek gwiazdy. W produkcji znajdziemy archiwalne nagrania, ekskluzywne występy oraz oryginalne wywiady z ludźmi, którzy doskonale znali Whitney, nie tylko przez nagłówki. W rozmowach wziął udział m.in. Kevin Costner.

Zobacz także: Macaulay Culkin zmienił się nie do poznania. Aktor wygrał z nałogami, ściął włosy i wygląda bardzo dobrze

Premiera „Whitney” będzie miała miejsce 16 maja na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. W kinach będzie można go zobaczyć od 6 lipca. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu o legendarnej Whitney Houston.

Zobaczcie w poniższej galerii ranking najlepszych filmów od 2000 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów