Wielki powrót do "M jak miłość"! Znana aktorka wraca na ekran po 13 latach

Aktorzy "M jak miłość"
Fotografia: WLODZIMIERZ ADAM PUZIO/REPORTER

Choć "M jak miłość" na ekranach jest od 18 lat, wciąż cieszy się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że aktorzy po latach decydują się na powrót do serialu.

"M jak miłość" w polskich domach gości od 18 lat. Przez ten czas przez ekran przewinęło się tylu bohaterów serialu, że nie sposób ich zliczyć. Niektórzy zapadli w naszą pamięć bardziej, inni mniej. Jest jednak jedna bohaterka, która mocno namieszała w życiu jednego z głównych bohaterów, Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) oraz jego ówczesnej ukochanej, Magdy Marszałek (Anna Mucha). Teraz ta mroczna postać powraca i znów pojawi się u boku Magdy!

Weronika Rosati wraca do "M jak miłość"!

Okazuje się, że na powrót do "M jak miłość" zdecydowała się znana nam wszystkim Weronika Rosati. O tym, że aktorka znów wystąpi w serialu mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz jednak oficjalnie potwierdziły to zdjęcia z planu, które mogliśmy zobaczyć na jej Instagramie. Dzięki temu wiemy też, kto zagra u jej boku! Widzimy ją na zdjęciach z Anną Muchą i Krystianem Wieczorkiem, który w produkcji TVP gra prawnika Andrzeja, byłego męża Marty. Przypomnijmy, że Rosati grała już w "M jak miłość" w latach 2002-2005. Wówczas wcielała się w postać przyjaciółki Kingi, Anki, która mocno namieszała w związku Pawła i Magdy. Możliwe, że teraz znów podpadnie bohaterce granej przez Muchę. 

Weronika Rosati od kilku lat podróżuje między Polską, gdzie znów coraz częściej pojawia się w rodzimych produkcjach, a Los Angeles, w którym urodziła córkę Elizabeth i zamieszkała tam na stałe. Niedawno rozstała się z ojcem dziecka, Robertem Śmigielskim. Rola w "M jak miłość" zatem może być dla niej bardzo wymagająca, ponieważ praca przy tego typu produkcjach wymaga czasu. Jesteśmy jednak przekonane, że poradzi sobie doskonale! I już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ją na ekranie. 

Zobacz także: Weronika Rosati w ogniu krytyki za zdjęcie z córką. "Mam nadzieję, że tylko do zdjęcia ją tak męczyłaś"

Rafał Mroczek i Weronika Rosati
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami. Oto 10 najlepszych polskich seriali według widzów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów