14.03.2018 09:30

Weronika Rosati powróci jako Dżemma? Jej nowe zdjęcie nie zostawia wątpliwości!

15 marca na ekrany kin powraca "Pitbull". Czy u boku Despero znów zobaczymy Dżemmę w wykonaniu Weroniki Rosati? Fani mają nadzieję, że tak.

Dżemma i Despero "Pitbull"

Fotografia: EAST NEWS

Już 15 marca na ekrany kin wchodzi „Pitbull. Ostatni pies”. Produkcja w reżyserii Władysława Pasikowskiego budzi ogromne emocje ze względu na to, że do tej pory wszystkie części „Pitbulla” tworzył Patryk Vega. Reżyser znany ostatnio z „Kobiet mafii” zrezygnował jednak z przygotowywania najnowszej części swojego kultowego filmu. Pasikowski natomiast postanowił wrócić do korzeni, czyli pierwszej części i serialu.

Zobacz także: Obejrzeliśmy "Kobiety Mafii". Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

Do filmu powracają pamiętne przez wszystkich fanów „Pitbulla” postacie: Despero, Metyl i Nielat. Ponownie na ekranie zobaczymy, m.in.: Marcina Dorocińskiego. Fani „Pitbulla” najchętniej ujrzeliby u jego boku Dżemmę, w której postać wcielała się Weronika Rosati. Co prawda, nie ma jeszcze oficjalnej informacji o tym, czy aktorka pojawi się w „Ostatnim psie”, jednak gwiazda pobudziła emocje widzów jednym zdjęciem na InstaStory, które może wskazywać na to, że Dżemma powróci!

Weronika Rosati jako Dżemma

Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Dżemma i Despero w SNL Polska?

Okazuje się, że charakteryzacja Rosati została stworzona na potrzeby programu SNL Polska, w którym wystąpi aktorka. Gwiazda wstawiła też filmik, na którym widzimy ją i Despero, jednak nie w wykonaniu Dorocińskiego. Fani Rosati są zachwyceni powrotem Dżemmy, o czym napisali w komentarzach. Żałują tylko, że ktoś inny wystąpi jako Despero.

"

Dżemma o tak! "

"

Despero tylko do poprawki. "

"

My chcemy starego Despero. "

Widać, że fani „Pitbulla” wciąż uwielbiają starą gwardię bohaterów. To dobry znak dla wchodzącego do kin „Ostatniego psa”. Oprócz Dorocińskiego zobaczymy w nim również m.in.: Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, a nawet Dodę! Czy na ekranie pojawi się również kultowa Dżemma w wykonaniu Weroniki Rosati? Przekonamy się niedługo. My mamy nadzieję, że tak!

Zobacz także: Warnke to ulubienica Vegi. Wybiera się na "Pitbulla" Pasikowskiego? Powiedziała też o Dodzie

Chcielibyście ponownie zobaczyć Dżemmę w "Pitbullu"?

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie filmy polskie warto zobaczyć w tym roku: 

Autor: Katarzyna Leszczyńska