"Wataha" wraca z 3. sezonem! Zobacz pierwsze zdjęcia z nowego sezonu serialu HBO

Leszek Lichota jako Wiktor Rebrow na planie serialu HBO "Wataha"
Fotografia: Krzysztof Wiktor/HBO

Jeden z ulubionych seriali Polaków powraca! Są już pierwsze zdjęcia z 3. sezonu serialu HBO "Wataha". Do obsady produkcji dołączyli znani aktorzy.

Trwają zdjęcia na planie 3. sezonu serialu HBO "Wataha". Jest to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Za 3. sezon produkcji odpowiadają Olga Chajdas i Kasia Adamik. Wiemy już, kto dołączył do obsady serialu! Okazuje się, że jedną z ról zagra Borys Szyc, którego możemy zobaczyć również na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu. A te są bardzo obiecujące! Wiemy też, o czym będzie opowiadać nowa odsłona "Watahy". Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Wataha" HBO powraca! Zobacz teaser 3. sezonu serialu

"Wataha": pierwsze zdjęcia z 3. sezonu serialu HBO

"Wataha" to serial opowiadający o losach Straży Granicznej w Bieszczadach. W obu dotychczasowych sezonach działo się naprawdę dużo. Równie obiecująco zapowiada się 3. sezon serialu HBO.

W produkcji pojawi się nowy bohater, Kuczer (Borys Szyc), który jest reprezentantem dowództwa Straży Granicznej w Przemyślu. To właśnie on wyjedzie teraz w Bieszczady, żeby zrobić porządek w bieszczadzkim oddziale straży. Z jego zdaniem będzie musiał liczyć się główny bohater, Rebrow (Leszek Lichota), a także jego bezpośredni przełożony - Markowski (Andrzej Zieliński).

Do obsady dołączyła również Evgenia Akhremenko, która odegra rolę Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii. Kobieta jest stanowcza i radzi sobie w mafijnym świecie lepiej niż niejeden dotychczasowy boss.

Scenariusz do 3. sezonu "Watahy" napisali: Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Na ekranie, oprócz wyżej wymienionych aktorów, pojawią się także: Aleksandra Popławska, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski

Zdjęcia nad kolejnym sezonem "Watahy" potrwają do czerwca. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery serialu HBO. Poniżej publikujemy pierwsze zdjęcia z planu.

Zobacz także: "Wielkie kłamstewka" i ich wielki powrót! Obejrzeliśmy pierwszy odcinek 2. sezonu serialu HBO [recenzja]

Wataha 3: Leszek Lichota i Andrzej Zieliński
Fotografia: Adam Golec/HBO
Wataha 3: Aleksandra Popławska
Fotografia: Adam Golec/HBO
Wataha 3: Borys Szyc
Fotografia: Krzysztof Wiktor/HBO
Wataha 3: Andrzej Zieliński
Fotografia: Krzysztof Wiktor/HBO
Wataha 3: Jarosław Boberek
Fotografia: Krzysztof Wiktor/HBO

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów