"Wataha" HBO powraca! Zobacz teaser 3. sezonu serialu

Leszek Lichota jako Wiktor Rebrow, kapitan Straży Granicznej w kadrze z serialu "Wataha" HBO
Fotografia: YouTube/HBO Polska

"Wataha" HBO powraca w nowej odsłonie! Rozpoczęły się prace na planie 3. sezonu serialu. Z tej okazji pojawił się pierwszy teaser kolejnej części "Watahy".

Od pewnego czasu wiemy już, że jeden z najpopularniejszych polskich seriali produkowanych przez HBO powraca! "Wataha" doczeka się 3. sezonu, w którym z pewnością będzie się działo bardzo dużo. Właśnie ruszyły zdjęcia na planie produkcji. Ekipa wyjechała w Bieszczady. Tym samym powstał bardzo klimatyczny teaser nowej odsłony "Watahy", który pojawił się na Facebooku, na oficjalnym fanpage'u produkcji. Po obejrzeniu go mamy ciarki.

Zobacz także: Lichota, Boberek i Widawska w najnowszym spektaklu Teatru Kamienica. Bilety już od 80 zł!

"Wataha" sezon 3: teaser serialu HBO

"Wataha" przedstawia losy Straży Granicznej w Bieszczadach, a przede wszystkim jednego ze strażników, kapitana Wiktora Rebrowa (Leszek Lichota). Do tej pory wyszły dwa sezony produkcji HBO. Oba miały specyficzny, mroczny klimat, ale dzięki temu właśnie tak bardzo przypadły nam do gustu. Nie da się ukryć, że jest to jeden z lepszych polskich seriali, cieszymy się zatem bardzo, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć jego kolejną odsłonę. 

W trzecim sezonie serialu po raz kolejny zagrają: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Jarosław Boberek. Na ekranie pojawią się również: Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz i Piotr Żurawski. Z taką obsadą z pewnością będzie się działo!

Prace na planie serialu mają potrwać do czerwca. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery produkcji na HBO. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy teaser 3. sezonu "Watahy".

Zobacz także: 5 seriali 2019 roku, których nie możemy się doczekać!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów