"Wataha": Borys Szyc dołącza do obsady serialu HBO!

Aleksandra Popławska jako pani prokurator w serialu HBO "Wataha"
Fotografia: YouTube/HBO Polska

HBO pracuje nad 3. sezonem serialu "Wataha". W sieci pojawiły się zaskakujące informacje o tym, że do obsady produkcji dołącza znany aktor. Kogo zagra?

HBO pracuje nad 3. sezonem serialu "Wataha". Produkcja uznawana jest za jeden z najlepszych polskich seriali. Zdjęcia do nowej odsłony ruszyły już jakiś czas temu. W sieci pojawiła się też pierwsza zapowiedź serialu. Teraz w mediach pojawiają się nowe informacje na ten temat. Według najnowszych doniesień, do obsady dołączył jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Wiadomo też, kogo ma zagrać w serialu. Myślicie, że namiesza wśród pozostałych bohaterów?

Zobacz także: "Wataha" HBO powraca! Zobacz teaser 3. sezonu serialu

"Wataha" HBO: Borys Szyc dołączył do obsady serialu?

"Wataha" cieszy się olbrzymią popularnością w Polsce. Nic więc dziwnego, że twórcy produkcji HBO zdecydowali się na stworzenie 3. sezonu serialu. Najnowsze doniesienia na jej temat są natomiast bardzo zaskakujące! 

Jak podaje portal Naekranie.pl, do obsady "Watahy" dołączył Borys Szyc! Świadczyć o tym może również najnowsze zdjęcie ekipy "Watahy", które pojawiło się na Instagramach Leszka Lichoty oraz Aleksandry Popławskiej. Aktor ma wcielić się w postać pułkownika Kuczera, która został przysłany do jednostki Watahy. 

W obsadzie, oprócz Szyca, znaleźli się ponownie m.in.: Aleksandra Popławska, Leszek Lichota, Andrzej Zieliński oraz Jarosław Boberek. Data premiery 3. sezonu "Watahy" nie została jeszcze ustalona.

Zobacz także: Borys Szyc o trudnym dzieciństwie i uzależnieniu od alkoholu: "Przeszliśmy moją ścieżkę zdrowia"

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów