Tomasz Kot zagra w filmie "Warning" u boku syna Schwarzeneggera

Tomasz Kot siedzi na krześle w garniturze podczas festiwalu w Gdyni
Fotografia: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Tomasz Kot może odnotować kolejny sukces na swoim koncie. Wystąpi w thrillerze science-fiction u boku Patricka Schwarzeneggera. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Tomasz Kot, podobnie jak Joanna Kulig, zyskali dużą popularność na całym świecie dzięki filmowi "Zimna wojna". Jeszcze nie tak dawno temu wszyscy spekulowali o tym, że polski aktor zagra w kolejnej części "Bonda". Teraz pojawiły się informacje o tym, że Tomasz Kot zagra w amerykańskim thrillerze. Obok niego na ekranie natomiast wystąpi syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie i o czym będzie ta produkcja?

Zobacz także: Tomasz Kot podpisał kontrakt z agencją Angeliny Jolie i Michaela Douglasa! Idzie w ślady Kulig? 

Tomasz Kot w filmie z synem Schwarzeneggera

Jak podaje Onet, "Warning" jest debiutem reżyserskim Agaty Alexander. Jest to film science-fiction, który będzie trzymał nas w napięciu od początku do końca. Według oficjalnego opisu ten thriller ma "badać sens życia na podstawie przeplatających się historii różnych bohaterów osadzonych w realiach Ziemi z niedalekiej przyszłości". 

Kot i młody Schwarzenegger są pod skrzydłami tej samej agencji aktorskiej - United Talet Agency. Oprócz nich w filmie zagrają również: Charlotte Le Bon ("Przyrzeczenie"), Thomas Jane ("Punisher") oraz Annabelle Wallis ("Peaky Blinders"). Prace nad filmem właśnie wystartowały. Zdjęcia kręcone są m.in. w Polsce. 

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Kot i Wichłacz w serialu BBC "World on Fire" 

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów