"W głębi lasu" to nowy polski serial od Netflixa z wieloma gwiazdami! Zobacz zapowiedź i poznaj szczegóły

Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki w kadrze z serialu Netflix "W głębi lasu"
Fotografia: Netflix

"W głębi lasu" to nowy polski serial od platformy Netflix ze śmietanką rodzimych gwiazd. Zobacz zapowiedź premiery i sprawdź, o czym tak naprawdę będzie ta produkcja.

O tym, że Netflix zamierza wydać nowy polski serial, wiemy już od dłuższego czasu. Teraz jednak w końcu poznaliśmy jego szczegóły! Będzie to sześcioodcinkowy serial, który powstał na podstawie powieści Harlana Cobena. Premiera przewidziana jest już niedługo! "W głębi lasu" na platformie Netflix pojawi się bowiem 12 czerwca. Teraz otrzymaliśmy zapowiedź produkcji i poznaliśmy całą obsadę, a także szczegóły dotyczące fabuły serialu.

Zobacz także: Polski aktor w nowym hicie Netflixa! "Kierunek: Noc" podbija listę TOP 10 [uwaga spoiler]

"W głębi lasu" Netflix: obsada i zwiastun

Główne role w serialu zagrają doskonale nam znani aktorzy: Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. W związku z tym jednak, że opowiadana historia ma miejsce w dwóch różnych czasach, w ich młodszych bohaterów wcielą się: Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

Bohaterami produkcji są Laura Goldsztajn i Paweł Kopiński. Akcja dzieje się natomiast w dwóch wymiarach czasowych: 1994 i 2019 roku - dlatego właśnie wykorzystany jest zabieg wcielenia się w postać różnych aktorów. 

Oprócz aktorów pierwszoplanowych na ekranie pojawią się także m.in.: Adam Ferency, Jacek Koman, Arkadiusz Jakubik, Cezary Pazura, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Dorota Kolak, Piotr Głowacki, Przemysław Bluszcz oraz Izabela Dąbrowska.

Serial może być bardzo mroczny, zważywszy na pierwszą zapowiedź. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Lubisz "365 dni"? Netflix ma dla ciebie więcej! 5 filmów tego typu, które musisz zobaczyć

"W głębi lasu" Netflix: fabuła

"W głębi lasu", jak już wspomniałam, to historia dziejąca się w dwóch różnych wymiarach czasowych i przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego. Mężczyzna, mimo upływu lat, nie może pogodzić się ze stratą ukochanej siostry, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas letniego obozu. 

Momentem przełomowym fabuły jest pojawienie się ciała. Policja uważa, że są to zwłoki chłopca, który 25 lat wcześniej zaginął wraz z siostrą głównego bohatera. Jedyną nadzieją na rozwiązanie tej zawikłanej sprawy są rodzinne tajemnice Pawła.

Serial produkuje ATM grupa. Za reżyserię odpowiadają: Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Scenariusz oparty na powieści Harlana Cobena stworzyli Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Producentami wykonawczymi są Andrzej Muszyński i Harlan Coben

Zobacz także: To nie są zwykłe filmy i seriale. Te produkcje odbiją piętno na twojej psychice!

W głębi lasu
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix
W głębi lasu
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix
W głębi lasu
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix
W głębi lasu
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix

W dzisiejszych czasach jedyne podróże, jakie możemy odbyć, to te palcem po mapie. Alternatywą mogą być... seriale idealne dla tych, którzy tęsknią za wycieczkami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów