W "To" gra przerażającego klauna. Jak wygląda bez charakteryzacji? "Jednocześnie się go boję i mi się podoba"

Emilia Klima 14.09.2017
Bill Skarsgard jako Pennywise
Fotografia: Mat.prasowe/Warner Bros

Bill Skarsgard wcielił się w rolę Pennywise'a w adaptacji powieści Stephena Kinga "To". W prawdziwym życiu wygląda zdecydowanie mniej przerażająco. 

Bill Skarsgard należy do niezwykle utalentowanego aktorskiego klanu ze Szwecji. Najbardziej znany i ceniony w Hollywood jest Stellan Skarsgard, którego synowie coraz śmielej zaczynają sobie radzić w aktorkim świecie. Szersza publiczność mogła już podziwiać w wielu produkcjach Alexandra, teraz swoje pięć minut ma jego młodszy brat, 27-letni Bill Skarsgard.

Szwedzki aktor został obsadzony w roli klauna Pennywise w adaptacji powieści Stephene'a Kinga "To". Horror opowiada historię nastoletnich uczniów z małego miasteczka Derry, którzy próbują wyjaśnić zagadkę zaginięć dzieci, za które odpowiada przerażający klaun. Bill Skarsgard w tej roli wypada przekonywująca na tyle, że młodzi aktorzy pracujący z nim na planie filmu, jak sami przyznali, byli autentycznie przestraszeni, gdy zobaczyli go pierwszy raz w charakteryzacji.

Klaun z "To" bez charakteryzacji

Fani produkcji, którzy nie znali wcześniej skandynawskiego aktora, z zaskoczeniem odkrywają, że bez makijażu klauna jego oblicze prezentuje się całkiem przyjemnie dla oka. Doceniają to zwłaszcza internautki. Aktor w ramach promocji filmu pojawił się w ostatnim czasie w wielu amerykańskich programach telewizyjnych, a w komentarzach pod klipami z nich, pojawia się wiele komentarzy zachwyconych internautek. 

Nie wiem, czy bardziej się go boję, czy bardziej mi się podoba - idealnie podsumowała jedna z nich.

Bill Skarsagard
Fotografia: East News

Zgadzacie się nią? Mieliście już okazję zobaczyć film?

tumblr_onmyf8IcXd1v4j5zyo1_500
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów