W "Przyjaciołach" grał zwariowanego Chandlera. Dziś Matthew Perry ma 48 lat. W jego wyglądzie sporo się zmieniło

Katarzyna Leszczyńska 18.01.2018
Matthew Perry jako Chandler w "Przyjaciołach"
Fotografia: YouTube

Wyraźnie się zmienił.

Matthew Perry to amerykańsko-kanadyjski aktor, który ogromną popularność zdobył w latach dziewięćdziesiątych. Przede wszystkim dzięki roli w uwielbianym przez wielu do dziś serialu „Przyjaciele”, który niedawno pojawił się na platformie Netflix. Od pierwszych odcinków sitcomu minęły już natomiast 24 lata. Wszyscy, którzy wcielali się w głównych bohaterów bardzo się zmienili, a niektórzy nawet są nie do poznania.

Zobacz także: Fani "Przyjaciół" wyliczają wpadki, których nikt wcześniej nie zauważył. Najdziwniejsza ta z Rachel

Choć w Matthew nadal wyraźnie dostrzec można zabawnego Chandlera, aktor wyraźnie się zmienił. Dziś ma 48 lat i znacznie przybrał na wadze. Takiego efektu dodają mu również luźne ubrania, które zakłada na co dzień. Matthew często widziany jest przez paparazzi na mieście, a zazwyczaj ma na sobie wówczas proste spodnie i przydużą koszulę. Również, gdy w ubiegłym roku pojawiał się na ściankach, stawiał raczej na nieco luźniejsze garnitury.

Choć fani „Przyjaciół” kojarzą Matthew głównie z roli Chandlera, aktor ma na swoim koncie wcielenie się w wiele postaci filmowych i telewizyjnych. Zagrał m.in. w takich filmach jak: „Troje do tanga”, „Jak ugryźć 10 milionów” oraz „Kto pierwszy, ten lepszy”. Za swój występ w „Przyjaciołach” był nominowany do Emmy. Największe uznanie krytyków przyniosła mu jednak tytułowa rola w filmie „Młodzi gniewni – historia Rona Clarka”, za którą otrzymał zarówno nominację do Emmy, jak i do Złotych Globów, które są najważniejszą nagrodą kinową zaraz po Oscarach.

Jak dziś prezentuje się Matthew Perry?

Matthew Perry
Fotografia: EAST NEWS
Matthew Perry
Fotografia: EAST NEWS
Matthew Perry
Fotografia: EAST NEWS
Rozwiąż quiz

Rozpoznaj komedię z lat 90. po jednym kadrze. Banał? Sprawdź, czy rozwiążesz quiz bezbłędnie

całaona
Fotografia: www.youtube.pl

1. Niezdarna Laney, która nie grzeszy popularnością zmienia się w piękną kobietą, o której marzy większość chłopców.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów