W "M jak miłość" pojawiła się 10 lat temu. Serialowa Ula to dziś dorosła i piękna kobieta

Katarzyna Leszczyńska 31.10.2017
Iga Krefft i Marcjanna Lelek w "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/mjakmilosc.official

Młoda aktorka bardzo się zmieniła.

Serial „M jak miłość” od 2000 roku niezmiennie gości na ekranach polskich telewizorów. Na przestrzeni siedemnastu lat wiele gwiazd przewinęło się przez produkcję. Jeszcze inne wychowały się na grze w serialu. Nic więc dziwnego, że obecnie są nie do poznania. W 2007 roku do obsady dołączyła Iga Krefft, która wcieliła się w postać adoptowanej przez Marka i Hankę Uli.

Aktorka wówczas miała zaledwie 12 lat. Dziś wyrosła na piękną kobietę. Jej znakiem rozpoznawczym od zawsze był rudy kolor włosów. I tylko to może wskazać na to, że to wciąż ta sama osoba. Wystarczy porównać to, jak wyglądała kiedyś, z jej dzisiejszym wizerunkiem.

Iga Krefft od pewnego czasu występuje pod pseudonimem Ofelia. Jej wielką pasją, obok aktorstwa, jest muzyka. Dziewczyna występowała jako dziecko w legendarnym programie „Od przedszkola do Opola”. Niedługo na rynku ma pojawić się jej debiutancki album. Już dziś można zapoznać się z jej twórczością na portalach społecznościowych, np. Instagramie.

Jak dziś wygląda Iga Krefft?

Fani zachwycają się jej wyglądem. Dziewczyna na zdjęciach, które wstawia, wygląda bardzo naturalnie. Pod jej postami na Instagramie sypią się komplementy w kierunku młodej aktorki.

Jesteś piękna. Naturalna.

Marzę o takiej urodzie.

Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd, zwłaszcza tak młodych, stawia na naturalne piękno. Idze Krefft z całą pewnością to pasuje. Jak dziś wygląda młoda gwiazda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów