W "Beverely Hills 90210" grała piękną Donnę Martin. Dziś Tori Spelling jest nie do poznania

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Kelly i Donna w "Beverly Hills 90210"
Fotografia: materiały promocyjne

Jak wygląda?

W latach dziewięćdziesiątych furorę robił serial dla nastolatków „Beverly Hills 90210”. Młodzież ze wszystkich kontynentów oglądała perypetie bliźniaków z Minnesoty i ich przyjaciół i chciała utożsamiać się z bohaterami znanymi z ekranów telewizorów. Licealiści z West Beverly High School, a właściwie aktorzy, którzy wcielili się w ich role, zyskali popularność na całym świecie.

Producentem serialu był Aaron Spelling. W jedną z głównych postaci wcieliła się natomiast jego córka, Tori Spelling. Dziewczyna zagrała blondynkę Donnę Martin, która na początku miała poboczną rolę, jednak jej postać później ewaluowała. Donna była najlepszą przyjaciółką Brandy i Kelly i we trzy zostały najpopularniejszymi aktorkami lat dziewięćdziesiątych.

"Beverly Hills 90210"
Fotografia: materiały promocyjne

Tori Spelling w „Beverly Hills 90210” zachwycała naturalnym wyglądem i niezwykle szczupłą sylwetką. Dziś aktorka nie przypomina dawnej siebie. Tori obecnie ma 44 lata i od 2006 roku tworzy udane małżeństwo z Deanem McDermottem, który również jest aktorem. Para doczekała się wielodzietnej rodziny. Małżeństwo ma aż pięcioro dzieci. Nic więc dziwnego, że figura Tori nieco się zaokrągliła.

Tori Spelling przeszła operacje plastyczne

Jednak to nie sylwetka aktorki budzi największe zaskoczenie. Twarz Tori również nie przypomina jej wyglądu z lat dziewięćdziesiątych. Aktorka nie ukrywa, że ingerowała w nią przy pomocy medycyny estetycznej. Tori otwarcie mówi o ingerowaniu w swój wygląd. Do licznych operacji plastycznych przyznała się w swojej biografii „STori Telling”.

Miałam operację piersi. W końcu to powiedziałam. Ludzie piszą, że jestem cała zrobiona, ale to nieprawda. Piersi powiększyłam, kiedy miałam 20 lat, oprócz tego przeszłam jeszcze zabieg nosa, tak jak prawie każda kobieta w Hollywood – napisała.

Jedno trzeba docenić, niewiele kobiet potrafi przyznać się, że zmieniało coś w swoim wyglądzie. W większości jednak widać to gołym okiem. Zwłaszcza w przypadku tak dużych zmian, jak ma to miejsce u Tori Spelling. Aktorka coraz mniej przypomina dawną siebie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów