W 2000 roku zagrała rolę Ewy w serialu "Adam i Ewa". Jak dziś wygląda Katarzyna Chrzanowska?

Katarzyna Leszczyńska 31.10.2017
Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Groszcz w serialu "Adam i Ewa"
Fotografia: materiały promocyjne

Bardzo się zmieniła?

Swoją karierę rozpoczynała w latach osiemdziesiątych na deskach teatru. Na początku tysiąclecia wystąpiła w popularnym serialu Polsatu „Adam i Ewa”, u boku aktora Waldemara Groszcza. Właśnie dzięki tej produkcji zyskała ogromną popularność w Polsce. Później Katarzyna Chrzanowska na jakiś czas zniknęła z mediów. Wyjechała do Paryża, gdzie zamieszkała na stałe i rozwijała swoje umiejętności aktorskie.

W momencie swojego występu w serialu Katarzyna Chrzanowska miała 38 lat. Po jego zakończeniu media kojarzyły ją z Groszczem, niejednokrotnie sugerując romans aktorów. W 2002 roku zmarł mąż aktorki, co zakończyło jej karierę. Wówczas zdecydowała się na stałe wyjechać do Paryża. Tam zajęła się prowadzeniem firmy zmarłego męża i wychowywaniem dwóch córek, bliźniaczek: Stefanii i Celiny.

Aktorka gościnnie pojawiała się jeszcze w kilku serialach, m.in.: „Pierwszej miłości” i „Prawie Agaty”, a także w filmie „Listy do M. 2”. Na razie nie występuje w żadnej produkcji. Trzeba jednak przyznać, że nieco zmieniła się od swojego występu w serialu „Adam i Ewa”. Jak dziś wygląda?

 

Katarzyna Chrzanowska w 2017 roku
Fotografia: EAST NEWS

 

Katarzyna Chrzanowska w 2016 roku
Fotografia: Facebook/Katarzyna Chrzanowska FP
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów