Natalie Portman i Jude Law w filmie "Vox Lux"! Nie możesz go przegapić

Natalie Portman jako Celeste na scenie w filmie "Vox Lux"
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films

"Vox Lux" to film, który koniecznie musisz obejrzeć w tym roku! Już 26 kwietnia pojawi się w polskich kinach. W rolach głównych Natalie Portman i Jude Law.

Podbił Wenecję, teraz czas na polskie kina! Film "Vox Lux" już 26 kwietnia pojawi się na dużym ekranie, żeby zapewnić nam niezapomniane przeżycia. Wszystko dzięki wciągającej historii, wyrazistej głównej bohaterce oraz samym aktorom, którzy znaleźli się w obsadzie. Wśród nich oczywiście Natalie Portman i Jude Law. "Vox Lux" to nie tylko opowieść o barwnej wokalistce Celeste. To przede wszystkich historia popkultury XXI wieku, której nie możesz przegapić!

Zobacz także: Premiery kinowe na kwiecień 2019. Te filmy musisz zobaczyć!

"Vox Lux": najnowszy film z Natalie Portman

Natalie Portman w filmie "Vox Lux" wciela się w gwiazdę muzyki pop - Celeste. To hipnotyczna, a zarazem bardzo prowokująca postać. Jesteśmy świadkami jej wielkiej kariery, ale również, a może i przede wszystkim, życia, które okazuje się dalekie od ideałów. Okazuje się, że to wielka tragedia doprowadziła Celest na szczyty sławy. Teraz artystka chce po latach wrócić na scenę po skandalicznym incydencie, który omal nie zniszczył jej kariery. 

"Vox Lux" przez zagraniczne media został okrzyknięty "Czarnym łabędziem w wersji pop". Być może dlatego, że Natalie Portman stworzyła kolejną rewelacyjną i bardzo charakterystyczną rolę w swojej karierze. A może to zasługa reżysera Brady'ego Corbeta, który szturmem podbił festiwal w Wenecji swoją najnowszą produkcją. 

Wizualnie hipnotyzujący, "Vox Lux" porywa od pierwszej sceny i nie puszcza do samego końca. Łączy intymne, wyciszone momenty z hiperwystylizowanymi, imponującymi sekwencjami scenicznymi. Porywający, pełen ostrych, emocjonalnych konfrontacji" - pisze o produkcji Shaila O'Malley.

Obok Natalie Portman w filmie występuje również Jude Law, który już samą swoją obecnością na ekranie podbija nasze serca. Nie jest to pierwszy raz, gdy aktorzy spotykają się w jednej produkcji. "Vox Lux" to ich czwarte wspólne dziecko, tuż po: "Wzgórze nadziei", "Bliżej" oraz "Jagodowa miłość". Tak pięknej pary na ekranie i tak elektryzującego obrazu po prostu nie możecie przegapić!

"Vox Lux" w polskich kinach pojawi się 26 kwietnia

Zobacz także: Filmy 2019, których nie możesz przegapić!

Natalie Portman i Stacy Martin jako Celeste i Eleanor w filmie "Vox Lux"
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films
Natalie Portman jako Celeste na konferencji prasowej w filmie "Vox Lux"
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films
Natalie Portman jako Celeste na scenie w filmie Vox Lux
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films
Natalie Portman i Albertine w filmie Vox Lux
Fotografia: Materiały prasowe/M2Films

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów