08.12.2017 15:57

Internauci wyśmiali plakaty "Kobiety Mafii". Chodzi o podpisy zdjęć. "Gimnazjalista wymyślał"?

Język typowy dla filmów Vegi.

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski w filmie "Kobiety Mafii"

Fotografia: Facebook/Patryk Vega

Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi, „Kobiety Mafii”, już w lutym 2018 roku, czyli można powiedzieć, że lada chwila. Reżyser i aktorzy, którzy mają wystąpić w produkcji, cały czas podkręcają napięcie fanów i publikują coraz to nowe informacje na jej temat. Wiemy już, że w filmie wystąpi wiele zaskakujących osób, m.in.: raper Sobota oraz Alan z „Warsaw Shore”. Teraz czas na oficjalne plakaty.

Patryk Vega zaskoczył wszystkich najnowszymi plakatami promującymi „Kobiety Mafii”. Na każdym z nich znajduje się inna aktorka, która występuje w produkcji, czyli: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź oraz Julia Wieniawa. Wszystkie plakaty zawierają bardzo odważne hasła. Wśród nich dostrzec można: „Boję się siebie”, „Skłodowska-Curie odkryła rad i polon, a kobiety nie mogą robić dragów?”, „Nie nadajesz się do bandziorki. Za miękkie serce masz”. Najodważniejszy napis znalazł się jednak na plakacie z Katarzyną Warnke: „Co widział we mnie mój mąż? Nic, kutas nie miał oczu”.

Katarzyna Warnke na plakacie "Kobiet Mafii"

Fotografia: Instagram/Katarzyna Warnke

Internauci są zniesmaczeni plakatem „Kobiet Mafii”

Plakat z Katarzyną Warnke wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Niektórzy z nich są oburzeni hasłem, jakie znajduje się nad głową aktorki. W komentarzu pod zdjęciem, które opublikowała znalazło się wiele krytycznych komentarzy.

"

Ja bym się wstydziła mieć taki napis nad głową. "

"

Dla mnie osobiście to jest żenujące. "

"

Znam filmy Vegi, ale co kolejny film, to coraz bardziej żenujące teksty. "

"

Fajnie, że Vega daje szansę młodym i gimbusiarzom daje wymyślać hasła na plakaty. "

"

Boże, jakie to jest żałosne. "

Trzeba przyznać, że hasła, które znalazły się na najnowszych plakatach promujących film są naprawdę odważne. Patryk Vega znany jest jednak z tak specyficznego języka, który stosuje w swoich produkcjach. Zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić po „Pitbullach”, „Służbach specjalnych” i „Botoksie”. Tym razem zapewne będzie podobnie. 

Agnieszka Dygant na plakacie "Kobiet Mafii"

Fotografia: Instagram/patryk_vega_official

Aleksandra Popławska na plakacie "Kobiet Mafii"

Fotografia: Instagram/patryk_vega_official

Olga Bołądź na plakacie "Kobiet Mafii"

Fotografia: Instagram/patryk_vega_official

Julia Wieniawa na plakacie "Kobiet Mafii"

Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa