Patryk Vega pokazał kinowy zwiastun "Botoksu". Trailer zdradza kolejne szczegóły filmu

Anna Respondek 18.08.2017
"Botoks"
Fotografia: Screen z Youtube/KinoSwiatPL

Fani Patryka Vegi szykują się na kolejną dawkę emocji. Wygląda na to, że się nie zawiodą. 

Patryk Vega znany jest z bezkompromisowości i realizmu, który prezentuje w swoich produkcjach. Jego dwa poprzednie filmy, "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", zyskały wielką popularność i uznanie krytyków. 

29 września do kin trafi najnowszy obraz Vegi, oparty na prawdziwych wydarzeniach. "Botoks" to film, w którym zobaczymy bardzo wiele mocnych, kobiecych ról. W czwartek na swoim facebookowym profilu reżyser pokazał zwiastun dystrybutora filmu. Po zaledwie 14 godzinach od publikacji zapowiedź obejrzano już prawie 700 tysięcy razy. 6 lipca Vega udostępnił pierwszy trailer filmu, który był znacznie dłuższy od oficjalnego. Pomimo tego zdecydowano się, aby w zwiastunie dystrybutora pojawiły się nowe sceny, zdradzające dodatkowe szczegóły i wprowadzające, charakterystyczny dla twórcy filmu, humor.   

Reżyser po raz kolejny postawił na twarze, które doskonale znamy z jego poprzednich produkcji. W "Botoksie" zobaczymy między innymi Agnieszkę DygantOlgę BołądźKatarzynę WarnkeMariete Żukowską czy Grażynę Szapołowską. W głównych męskich rolach pojawią się Janusz ChabiorTomasz Oświeciński, Piotr Stramowski i Sebastian Fabijański

Wygląda na to, że we wrześniu kina przeżyją oblężenie. Czyżby czekał nas kolejny kasowy hit? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów