Vega opublikował nowy plakat "Kobiet Mafii". Internauci nie dowierzają. "Grafik płakał, jak wycinał"

Katarzyna Leszczyńska 04.01.2018
"Kobiety Mafii" fragment zwiastunu
Fotografia: Facebook/Patryk Vega

Produkcja wzbudza wielkie emocje. 

Dopiero co zdążyły ucichnąć emocje po zwiastunie reżyserskim „Kobiet Mafii” i grafikach z odważnymi hasłami, a Patryk Vega znów zaskakuje kolejną rzeczą związaną z filmem. Tym razem reżyser opublikował oficjalny, zwiastunowy plakat filmu. Okazało się, że podobnie jak wcześniejsze materiały, również on spotkał się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów.

Patryk Vega od jakiegoś czasu naprawdę szokuje swoimi filmami. Jeszcze dobrze nie opadły emocje po „Botoksie”, a już za pasem 23 lutego i premieraKobiet Mafii”. Na najnowszym plakacie filmu znajduje się cała jego obsada. Widzimy wszystkich aktorów, którzy zagrają główne role w filmie. Są to zarówno dobrze znani już z filmów Vegi, np.: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Piotr Stramowski, jak i nowe twarze, m.in.: Aleksandra Popławska i Julia Wieniawa. Do ekipy reżysera wrócił też Bogusław Linda, którego podziwialiśmy w filmie „Pitbull. Nowe porządki”. Zaskoczeniem jest pojawienie się zarówno w filmie, jak i na plakacie znanego rapera – Soboty.

Internauci krytykują plakat „Kobiet Mafii”

Internauci od pewnego czasu na Vedze, aktorach znanych z jego produkcji, jak i nowych materiałach dotyczących „Kobiet Mafii”, nie pozostawiają suchej nitki. Już ostatnie plakaty wzbudziły ich wielkie poruszenie i zostały skrytykowane. Najnowsza grafika spotkała się z podobnymi reakcjami. Zdaniem internautów ten plakat jest po prostu nieprofesjonalny.

Grafik płakał, jak wycinał. Panie Patryku, niech Pan zleca prace graficzne profesjonalistom.

Beznadziejny. Wygląda jak robiony w Gimpie przez gimnazjalistę z 1 klasy. Widać, że się nie postaraliście. Wszystko na szybko. Jedna wielka wydmuszka.

Po fajnych produkcjach Vegi przyszedł czas na szybkie filmy pod emeryturę. Nie ważna jakość. Byle szybko i hajs ma się zgadzać.

Może film będzie dobry, ale zmieńcie tego grafika.

Im dalej w las, tym coraz więcej negatywnych komentarzy na temat najnowszego filmu Vegi. Ciekawi jesteśmy, co wydarzy się po premierze. Czy „Kobiety Mafii” wzbudzą podobne oburzenie co „Botoks”?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów