Usunięta scena z "Titanica" pokazuje zupełnie inne zakończenie. Nie tylko Rose przeżyła katastrofę

Anna Respondek
"Titanic"
Fotografia: Youtube/Titanic 3D I "I'm Flying" I Official Clip HD

To niezwykle wzruszająca scena.

"Titanic", pomimo swoich 20. urodzin, nadal jest na ustach wielu fanów, którzy nie zapominają o ukochanym filmie. Główni aktorzy, Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, do dnia dzisiejszego podczas wywiadów odpowiadają na pytania związane z produkcją.

Wokół dzieła Jamesa Camerona powstało wiele mitów. Internauci niejednokrotnie zastanawiali się nad tym, czemu Jack nie wskoczył na drzwi do Rose i czemu musiał umrzeć. Dodatkowo bardzo chętnie łączą głównych bohaterów w życiu prywatnym. Kate Winslet w jednym z wywiadów wyjawiła, czy między nią, a Leo kiedykolwiek było jakieś czucie. 

Teraz wszyscy fani filmu mogą cieszyć się kolejnymi "ekstremalnymi" przeżyciami. Ostatnio do sieci trafiła usunięta scena z "Titanica", która pokazuje zupełnie inne zakończenie filmu. Widzimy wycieńczoną Kate oraz J. Bruce'e Ismaya, który przez wielu był obwiniany za katastrofę statku. Ta niechlubna sława podążała za nim aż do śmierci w 1937 roku. 

Co więcej, dowiadujemy się, że dziewczynka, którą Cal, główny czarny charakter, porwał ze statu, aby dostać się na szalupę, przeżyła i ma się całkiem dobrze.  

Myślicie, że takie zakończenie byłoby lepsze? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów