Eryk Lubos na ringu z Khalidovem! Zobacz zwiastun filmu "Underdog"

Eryk Lubos i Mamed Khalidov na ringu w filmie o MMA "Underdog"
Fotografia: Materiały prasowe/NEXTFILMPL

Na ten film bardzo długo czekaliśmy. Już na początku 2019 roku do kin wejdzie film o MMA! W filmie "Underdog" zagrają m.in.: Eryk Lubos, Aleksandra Popławska i Mamed Khalidov.

Pierwsze zapowiedzi filmu o MMA już dawno obiegły media. Od tego czasu z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne informacje o produkcji. Już 11 stycznia do kin wejdzie film "UNDERDOG". Takiej produkcji w polskim kinie jeszcze nie było! Sądząc po zwiastunie, będzie pełna mocnych scen, ciętego języka, ale przede wszystkim doskonałej gry aktorskiej. Z resztą z tą dwójką na ekranie nie mogło być inaczej. W rolach głównych Eryk Lubos i Aleksandra Popławska.

"UNDERDOG" - zwiastun filmu

Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W pewnym momencie jednak staje na ringu ze swoim największym rywalem, Denim Takaevem (Mamed Khalidov). Jeden błąd doprowadza do tego, że przygrywa zarówno walkę, jak i swoją karierę. Do tego dojdzie wiele problemów osobistych, którym również będzie musiał stawić czoła. Być może właśnie one staną się najważniejszą i najtrudniejszą walką w jego życiu. 

Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę. Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść - mówi Mamed Khalidov.

W filmie oprócz Lubosa, Popławskiej i Khalidova występują m.in.: Janusz Chabior, Jarosław Boberek oraz Tomasz Włosek. Produkcja została stworzona we współpracy z Federacją KSW. Mamed Khalidov natomiast jest gwiazdą europejskiego MMA. Jest wielokrotnym mistrzem w tej dyscyplinie. Pewne jest zatem to, że w "Underdogu" wszystkie realia tego sportu powinny być dokładnie odzwierciedlone. Zobaczcie zwiastun filmu!

Zobacz także: 40 najlepszych filmów akcji w historii kina

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów