Już jest zwiastun filmu "Ukryta gra"! Kiedy premiera?

Bill Pullman, Magdalena Boczarska i Robert Więckiewicz w kadrze z filmu "Ukryta gra"
Fotografia: Materiały prasowe/Krzysztof Wiktor/Watchout Studio/NEXT FILM

"Ukryta gra" już w listopadzie pojawi się na ekranach polskich kin. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu. Czego możemy się spodziewać?

"Ukryta gra" to najnowszy film Watchout Studio, czyli firmy producenckiej, którą założył Piotr Woźniak-Starak. Twórcy odpowiadają już za takie produkcje jak: "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Teraz przyszedł czas na zupełnie inną historię z gwiazdorską obsadą. Główną rolę w filmie gra amerykański aktor, Bill Pullman. Właśnie ukazał się zwiastun "Ukrytej gry". Kto jeszcze zagra w filmie i kiedy odbędzie się polska premiera?

Zobacz także: Hollywoodzki aktor wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające słowa

"Ukryta gra": o czym opowiada? Obsada

Ukryta gra to thriller szpiegowski, który ma nas trzymać w napięciu od początku do końca. Historia w nim zawarta sięga czasów zimnej wojny. Genialny matematyk amerykańskiego pochodzenia staje do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej, w którym stawką jest ochrona ludzkości przed zagładą nuklearną, odbywa się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, który jest symbolem płynącego z ekranu socjalizmu. 

W rolę głównego bohatera wciela się Bill Pulman. Oprócz niego w produkcji zagrają inni zagraniczni aktorzy jak: Lotte Verbeek, James Bloor oraz Corey Johnson. Głównym polskim reprezentantem w obsadzie filmu jest Robert Więckiewicz. Na ekranie wystąpią także: Wojciech Mecwaldowski oraz Magdalena Boczarska

Zobacz także: 64 najlepsze thrillery w historii kina

"Ukryta gra": zwiastun i data premiery

"Ukryta gra" to film, który podbił serca widzów i krytyków na pokazach festiwalowych. Produkcja została nagrodzona za montaż oraz otrzymała Nagrodę Specjalną Jury za "propozycję doskonale zrealizowanego kina gatunkowego" na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Premiera "Ukrytej gry" w kinach w całej Polsce będzie miała 8 listopada. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Nasza rodzima kinematografia nigdy ci się nie nudzi? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj rozpoznać film po jednym kadrze.

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów