Twórcy serialu "Plotkara” pracują nad nową wersją kultowego serialu z lat 90.

Redakcja 03.10.2016
Dynastia
Fotografia: East News

Ten serial, mimo że amerykański, to kawał polskiej historii. Jego bohaterowie byli wzorem sukcesu, o którym marzyli naprawdę wszyscy. 

Dla tych, którzy z nostalgią wspominają czasy, w których całe rodziny zasiadały przed teleodbiornikami i oglądały losy rodziny Carringtonów, oraz dla tych, którzy nie mogli doczekać się, aż tajemnica z Upper East Side - "Kto jest Plotkarą?" - się rozwiąże, mamy najlepszą wiadomość dnia.

Twórcy serialu o amerykańskich, bogatych nastolatkach, które za pośrednictwem mediów społecznościowych niszczą swoje relacje i stają się bohaterami kolejnych skandali, pracują nad nową "Dynastią". Josh Schwartz i Stephanie Savage stworzą "Dynasty" dla stacji CW. Fabuła ma opierać się na tej z pierwowzoru, jednak, jak można się domyślić, zostanie wzbogacona o współczesne elementy. 

Stare, a jednak nowe

Aby serial był jak najbardziej autentyczny, zaproszono do współpracy twórców oryginału z lat 80., Esther i Richarda Shapiro. Dzięki temu nie zmienią się bohaterowie - ponownie poznamy losy rodziny z punktu widzenia córki Blake’a - Fallon Carrington i z perspektywy jej przyszłej macochy - Krystle. Oczywiście widzowie mogą spodziewać się kłótni, intryg i walki o przychylność bajecznie bogatej głowy rodziny. 

Trudno sobie jednak wyobrazić, aby w czasach, w których fani seriali są bardzo wymagający, twórcy "Dynast"” nie chcieli stworzyć czegoś wyjątkowego. Być może scenarzyści wykorzystają potencjał satyryczny serialu? W końcu na początku lat 90. polscy widzowie, zachwyceni blichtrem i stylem życia bogatych Carringtonów, nie dostrzegali tego, że już twórcy puszczali do nich oczko i naśmiewali się z nowobogackiej bohaterki granej przez Joan Collins.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów