Tommy Wisseau powraca i tworzy najgorszy film w historii kina. Zobacz zwiastun "Big Shark"

James Franco jako Tommy Wisseau w "Disaster Artist"
Fotografia: Bros/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"The Room" został okrzyknięty najgorszym filmem w historii kina. Teraz Tommy Wisseau szykuje swojemu dziełu godnego następcę w postaci "Big Shark". Zobacz zwiastun!

Tommy Wisseau to reżyser filmu "The Room". Zdaniem wielu jest to najgorszy film w historii kina. Historię powstania tej produkcji i jej autora poruszył James Franco w swoim filmie "Disaster Artist", dzięki czemu o Tommym Wisseau oraz "The Room" stało się głośno. Teraz "najgorszy reżyser świata" postanowił wydać na świat swoje kolejne dziecko. Tym razem tworzy film "Big Shark". W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji, który już zapowiada, że "The Room" będzie miał godnego sobie następcę.

Zobacz także: Najciekawsze premiery kinowe. Nowości filmowe, które trzeba zobaczyć

Tommy Wisseau "Big Shark": zwiastun filmu 

"The Room" bez wątpienia jest fenomenem kinowym na skalę światową. Ta produkcja była tak zła, że wszyscy chcieli ją zobaczyć. W związku z tym Tommy Wisseau, który wyreżyserował film, wyprodukował go i zagrał w nim główną rolę, zarobił krocie. Być może właśnie dlatego też teraz decyduje się na kolejną produkcję, mimo braku przychylności ze strony krytyków.

Jak podaje Onet, "Big Shark", najnowszy film Wisseau, to opowieść o krwiożerczym rekinie, który zaczyna siać spustoszenie na ulicach wielkiego miasta. Już po samym zwiastunie widać, że produkcja została utrzymana na podobnym poziomie co "The Room". Jest też bardzo słabej jakości, amatorszczyzna jednak jest typowa dla twórczości Wisseau.

W filmie "Big Shark" również będziemy mogli zobaczyć samego reżysera. Data premiery nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej odbędzie się ona jeszcze w 2019 roku. Jak na razie możemy zapoznać się ze zwiastunem produkcji.

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić! 

Te filmy są tak złe, że aż trzeba się z nimi zapoznać. 6 najgorszych filmów w historii kina, które musicie zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów