Tomasz Kot w międzynarodowej produkcji! "Będę jedynym Polakiem na planie"

Tomasz Kot uśmiechnięty w garniturze
Fotografia: Adam Jankowski/Reporter/East News

Tomasz Kot pochwalił się kolejnym międzynarodowym sukcesem! Aktor zagra w filmie znanego hiszpańskiego reżysera. Swoją radością podzielił się z fanami.

Tomasz Kot zasłynął na świecie rolą w filmie "Zimna wojna". Widzowie oraz międzynarodowi krytycy byli zachwyceni postacią Wiktora, którą stworzył aktor. Nic więc dziwnego, że film Pawła Pawlikowskiego otworzył mu drzwi do międzynarodowej kariery. Aktor wystąpił już m.in. w serialu BBC. Teraz ogłosił, że czeka go kolejna międzynarodowa przygoda. Tym razem Tomasz Kot połączył swoje plany aktorskie z znanym hiszpańskim reżyserem, Kike Maillo.

Zobacz także: "Zimna wojna" szybko zniknęła z Netfliksa. Pojawiło się oficjalne oświadczenie. "Film trafił do nas za wcześnie"

Tomasz Kot w filmie "A perfect enemy"

"A perfect enemy" to nowy film znanego hiszpańskiego reżysera, Kike Maillo. Tomasz Kot ogłosił właśnie, że dołączył do obsady produkcji.

Na instagramowym koncie aktora pojawiła się informacja o tym, że niezwykle cieszy się na tę międzynarodową przygodę.

Szanowni Państwo! Właśnie ogłoszono moją nową przygodę międzynarodową! Już za chwilę będę miał zaszczyt polatać trochę po świecie z reżyserem Kike Majlo, robiąc film, pt. "A perfect enemy".

Okazuje się, że aktor może wystąpić w filmie, ponieważ opóźniły się zdjęcia do jego innej dużej produkcji - filmowej biografii Nicoli Tesli, w której zagra główną rolę. Prace na planie rozpoczną się dopiero w marcu 2020 roku, dlatego teraz Kot stawia na współpracę z hiszpańskim reżyserem.

Jesteśmy w kontakcie z Kike każdego dnia, dokładnie za trzy tygodnie wylatuję do Barcelony i tam zaczynamy dużą przygodę, gdzie będę jedynym Polakiem na planie - powiedział Kot w rozmowie z Gazetą.pl.

Tymczasem 10 listopada Epic Drama wyemituje pierwszy odcinek serialu BBC "World on Fire". Jedną z ról w produkcji zagrał właśnie Tomasz Kot. Na ekranie występują także inni polscy aktorzy, m.in.: Zofia Wichłacz, Agata Kulesza i Borys Szyc.

Zobacz także: Wojewódzki zaliczył wpadkę we własnym programie! Zawierucha musiał go poprawiać

Uwielbiasz polskie filmy? A może Tomasz Kot to jeden z twoich ulubionych aktorów? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy rozpoznasz film z Tomaszem Kotem po jednym kadrze!

kadr z filmu
Fotografia: YouTube.com/NeXTFILMPL

1. Z którego filmu z Tomaszem Kotem pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów