Tom Cruise poleci w kosmos! Nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Paulina Ermel 07.05.2020
Tom Cruise
Fotografia: AFP/EAST NEWS

Zaskakujące doniesienia potwierdza NASA. Tom Cruise naprawdę poleci w kosmos!

Czegoś takiego jeszcze nie było! NASA potwierdziła właśnie, że amerykański aktor Tom Cruise poleci w kosmos. Gwiazdor we współpracy z agencją rządową USA nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej!

To pierwsza taka produkcja, która powstanie właśnie w kosmosie.

Tom Cruise poleci w kosmos

NASA zamierza nakręcić film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Co ciekawe, nie będzie to dokument, jakie już zresztą kręciły osoby przebywające w tym miejscu. Będzie to film, do którego zatrudniono m.in. Toma Cruise'a!

O współpracy agencji rządowej USA i popularnego aktora poinformował za pośrednictwem Twittera szef NASA.

NASA jest podekscytowana na myśl o współpracy z Tomem Cruise'em przy kręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Potrzebujemy, aby popularne media zainspirowały kolejne pokolenia inżynierów i naukowców do realizowania ambitnych planów agencji - czytamy we wpisie Jima Bridenstine'a na Twitterze.

Dlaczego akurat Tom Cruise? Otóż aktor słynie ze swojej odwagi i zamiłowania do scen kaskaderskich. To właśnie on ma na koncie wspinaczkę po Burj Khalifa czy skok z 7600 metrów.

O szczegółach produkcji będziemy dowiadywać się w niedługim czasie. Wiemy jednak, że ma być w nią także zaangażowany szef marki SpaceX, Elon Musk.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów