To nie Szyc zagra młodego Polańskiego u Tarantino. Reżyser postawił na innego polskiego aktora!

Magdalena Barszczak 28.08.2018
To nie Szyc zagra młodego Polańskiego u Tarantino. Reżyser postawił na innego polskiego aktora!
Fotografia: Globe Photos/EAST NEWS

Już wiadomo, kto wcieli się w młodego polskiego reżysera w "Once Upon A Time In Hollywood", filmie o sekcie Charlesa Mansona.

Zdjęcia do nowego filmu Quentina Tarantino o sekcie Charlesa Mansona już trwają. Do tej pory nie wiadomo było jednak, kto wcieli się w Romana Polańskiego. Media donosiły, że reżyser chce obsadzić w tej roli "młodego polskiego aktora". Na giełdzie nazwisk wymieniano m.in. Borysa Szyca i Jacka Braciaka. Amerykanin zaskoczył, ponieważ wybrał mniej znaną postać ze świata polskiego show-biznesu. 

Zobacz także: DiCaprio i Pitt w nowym filmie Tarantino. Mamy pierwsze wspólne zdjęcie!

Przypomnijmy, swój kolejny film "Once Upon A Time In Hollywood" Tarantino pragnie poświęcić sprawie krwawej sekty i wydarzeniom w 1958 roku. To wtedy w willi na przedmieściach Los Angeles doszło do makabrycznego zabójstwa Sharon Tate, drugiej żony Romana Polańskiego. Odpowiedzialni byli za nie ludzie związani z Charlesem Mansonem.

Rafał Zawierucha zagra w filmie Tarantino

W filmie, który budzi wielkie emocje, wystąpią m.in. Brad PittLeonardo DiCaprio oraz Margot Robbie w roli Sharon Tate. Do tej pory nie wiadomo było jednak, kto zagra młodego Polańskiego. Jako pierwszy wesołą dla Polaków wiadomość podał "The Hollywood Reporter".

W słynnego polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha, do tej pory kojarzony głównie z ról drugoplanowych. Widzowie widzieli go na wielkim ekranie w takich filmach jak "Jack Strong", "Obywatel", "Miasto 44" i "Bogowie". Polak nie ukrywa, że jest dumny z wyróżnienia, a swoją radością podzielił się na Instagramie.

Wielkie marzenie właśnie się spełniło. Praca z tym reżyserem to prawdziwy zaszczyt. Jestem dumny, że mogę być częścią rodziny Quentina Tarantino. Dziękuję.

Podobny do Polańskiego?

Zobacz także: Margot Robbie jako Sharon Tate! Zagra z DiCaprio i Pittem

Jeżeli interesuje cię ten temat, zobacz także aktorów, którzy zrobili wiele, by upodobnić się do granych przez siebie postaci!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów