Jest pierwszy zwiastun "To: Rozdział 2"!

Paulina Ermel 10.05.2019
Kadr z filmu "To"
Fotografia: Eastnews

Oglądaliście ekranizację horroru Stephena Kinga pt. "To"? Druga część filmu nadchodzi wielkimi krokami, a jej zwiastun właśnie trafił do sieci!

"To: Rozdział 2" już 6 września zadebiutuje w polskich kinach. Do premiery horroru zostało jeszcze kilka miesięcy, ale producenci postanowili umilić nieco czas niecierpliwym. Do sieci trafił właśnie zwiastun nowej produkcji!

Zwiastun filmu "To: Rozdział 2"

Ekranizacja książki Stephena Kinga pt. "To" zainteresowała tysiące widzów na całym świecie. Produkcja została okrzyknięta nawet jednym z najbardziej przerażających horrorów ostatnich lat! Niebawem będziemy mogli obejrzeć jej kontynuację. Co takiego pojawi się w fabule "To: Rozdział 2"? Rąbka tajemnicy uchyla zwiastun filmu.

W "To: Rozdział 2" widzimy znanych nam dobrze bohaterów z pierwszej części, ale dokładnie 27 lat później! Po raz kolejny będą musieli stawić czoła koszmarom, z którymi walczyli już w latach młodzieńczych. W nowej obsadzie zobaczymy m.in.: Jessicę Chastain (Beverly), Jamesa McAvoy (Bill), Billa Hadera (Richie), Jaya Ryana (Ben), Jamesa Ransone'a (Eddie) i Andy Bean (Stanley). Dorośli będą musieli stanąć oko w oko z przerażającym Pennywise'em.

Drugą część kultowego horroru wyreżyseruje Andres Muschiett, którego zdolności reżyserskie mogliśmy poznać już w pierwszej części filmu "To".

Obejrzycie?

Lubicie oglądać horrory? Niektóre z nich są oparte na faktach! Poznajcie 7 tytułów, których historie wydarzyły się naprawdę. To przerażające!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów