Był rywalem DiCaprio w "Titanicu"! Jak dziś wygląda Billy Zane?

Billy Zane i Kate Winslet jako Cal i Rose w scenie z filmu "Titanic"
Fotografia: Twentieth Century Fox/Paramount/Collection Christophel/East New

Uwielbiamy "Titanica" i jego bohaterów. Okazuje się, że nawet Cal da się lubić. Wielu widzów darzyło go sympatią. Jak dziś wygląda aktor, który go zagrał?

Choć grał negatywną postać w "Titanicu", nie da się ukryć, że trochę zrobiło nam się go szkoda pod koniec filmu. A już na pewno zastanawialiśmy się nad tym, jak później potoczyły się jego losy. Bogaty Cal  walczył z Jackiem o względy Rose i nieźle namieszał w losach bohaterów "Titanica". Jak dziś wygląda aktor, który wcielił się w tę postać?

Zobacz także: Usunięta scena z "Titanica" pokazuje zupełnie inne zakończenie filmu. Nie tylko Rose przeżyła katastrofę

Cal z "Titanica" 20 lat później

Są tacy aktorzy, po których praktycznie nie widać upływu czasu. Billy Zane, który zagrał Cala w "Titanicu", bez wątpienia należy do tej grupy. Aktor ma bardzo charakterystyczne rysy twarzy i mimo upływu lat wciąż wygląda identycznie jak 20 lat temu! 

Niedawno Zane pokazał się nawet z wąsami! Przez to na ulicy można było go nie rozpoznać. Wystarczy jednak dobrze się przyjrzeć i znów ujrzycie rywala DiCaprio z "Titanica". Poza tym sądząc po jego Instagramie, wąsy należą już do przeszłości. Zobaczcie sami, jak przez te wszystkie lata zmienił się Billy Zane! Bardziej niż DiCaprio?

Zobacz także: Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą? Aktorka pierwszy raz komentuje plotki

Billy Zane w październiku 2018 roku
Fotografia: VALERY HACHE/AFP/East News
Billy Zane we wrześniu 2018
Fotografia: CapitalPictures/face to face/REPORTER/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Jaki powinien być dobry film romantyczny? Każdy z nas ma swoją odpowiedź na to pytanie. Są jednak takie filmy z romansem w tle, które uwielbiamy wszyscy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów