"The Umbrella Academy" powraca! Netflix zapowiedział 2. sezon serialu nowym wideo

"The Umbrella Academy": aktorzy kręcą scenę w kręgielni
Fotografia: Instagram/The Umbrella Academy

Netflix potwierdził 2. sezon serialu "The Umbrella Academy", który stał się hitem! Platforma opublikowała wideo z zapowiedzią. Co już wiemy o nowej odsłonie serialu?

"The Umbrella Academy" miał premierę w lutym, a już Netflix ogłosił, że powstanie 2. sezon serialu! Rodzina super bohaterów o wyjątkowych mocach powróci, żeby znów ratować świat. I choć Netflix jest wciąż bardzo enigmatyczny, jeżeli chodzi o nową odsłonę serialu, znamy już kilka istotnych informacji, m.in. o tym, kogo ponownie zobaczymy w produkcji. W sieci pojawiła się też krótka zapowiedź 2. sezonu "The Umbrella Academy"!

Zobacz także: "Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź    

"The Umbrella Academy" 2: zapowiedź i premiera

Zdjęcia do 2. sezonu "The Umbrella Academy" ruszą już tego lata w Toronto. Nowa odsłona serialu ma liczyć 10 odcinków, które zostaną wyprodukowane przez Universal Content Production. Będziemy mogli obejrzeć je oczywiście na platformie Netflix.

Na ekrany powrócą: Vanya (Ellen Page), Luther (Tom Hopper), Allison (Emmy Raver-Lampman), Diego (David Castañeda), Klaus (Robert Sheehan) i oczywiście Numer Pięć (Aidan Gallagher), który ostrzegł swoje rodzeństwo o nadchodzącej Apokalipsie.

Data premiery 2. sezonu "The Umbrella Academy" niestety jeszcze nie jest znana, ale mamy nadzieję, że Netflix już niedługo uchyli rąbka tajemnicy. 

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Stranger Things" 3! Netflix zapowiada lato pełne wrażeń 

"The Umbrella Academy": o czym jest serial?

"The Umbrella Academy" to opowieść o szóstce przyrodniego rodzeństwa. Każde z nich urodziło się w 1989 roku w dziwnych okolicznościach i  ma wyjątkowe zdolności, które rozwijane są przez ich przyszywanego ojca. Sir Reginald Hargreeve postanawia przygotować ich do misji ocalenia świata. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli. Jedna z nich, Vanya, nie potrafi opanować swojej wielkiej mocy. W związku z tym zostaje wyrzutkiem w rodzinie. Nie tylko ona jednak oddala się od rodzeństwa. Każde z nich jest indywidualistą, a dzielące ich cechy osobowości i oczekiwania sprawiają, że w pewnym momencie rozjeżdżają się po świecie. Jedyną drogą, która może połączyć ich po latach jest śmierć ojca. 

Serial jest oparty na serii popularnych komiksów, które były nagradzane prestiżowymi nagrodami. Grafiki stworzone zostały przez Gerarda Waya, który do 2013 roku był liderem grupy My Chemical Romance. "The Umbrella Academy" wyprodukowany został przez Universal Cable Production na zlecenie platformy Netflix.

Już nie możemy doczekać się 2. sezonu serialu! W oczekiwaniu pomóc nam może genialna ścieżka dźwiękowa, która została wykorzystana w 1. sezonie. To kolejna rzecz, którą ta produkcja bez wątpienia może się poszczycić.

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!  

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów