"The Punisher", "Moonlight" i nie tylko. Co Netflix przygotował w listopadzie?

Katarzyna Leszczyńska 30.10.2017
Screen ze zwiastuna "The Punisher"
Fotografia: YouTube/Netflix

Szykuje się wiele premier serialowych i filmowych.

Jesień w pełni. Za oknem robi się coraz chłodniej i nikomu nie chce się wychodzić z domu. To sprawia, że najchętniej siadamy pod kocem, sięgamy po kubek z herbatą, pilota i odpalamy Netflixa, żeby zobaczyć kolejny sezon naszego ulubionego serialu. Jakie propozycje na listopad przygotowała dla nas amerykańska platforma filmowa?

Nowości serialowe

Najbardziej oczekiwaną produkcją jest serial „The Punisher”. Bohater prosto z komiksów Marvela pojawił się już w drugim sezonie „Daredevila”. Tym razem przyszedł czas na osobną opowieść z nim w roli głównej. W Netflixie będzie dostępny od 17 listopada.

Grace i Grace” opowiada historię Kanadyjki, która żyła w latach 40. XIX wieku. Została skazana za zabójstwo swojego chlebodawcy. Jej karę zmieniono jednak na dożywocie. Premiera serialu odbędzie się 3 listopada. „Godless” natomiast to serial o zupełnie innym charakterze. Utrzymany został w westernowskim stylu. W jedną z głównych postaci wcieli się m.in. Jeff Daniels, znany z filmu „Głupi i głupszy”.

5 listopada na ekrany powróci popularna kreskówka dla dorosłych „Rick and Morty” ze swoim trzecim sezonem. Pojawią się też drugie części mrożącego krew w żyłach serialu „Glitch” oraz „Frontiera”, w którym główną rolę gra znany z roli Khala Drogo w „Grze o Tron”, Jason Momoa.

Filmy warte uwagi

2 listopada w Netflixie pojawi się film „Czarownica”, w którym główną rolę odegrała Angelina Jolie. Jej młodszą wersję w produkcji zagrała Ella Purnell, którą podejrzewano ostatnio o romans z Bradem Pittem. Inną wartą uwagi produkcją, która pojawi się w serwisie, jest film „Monster”. Główną rolę w nim odegrała Charlize Theron, a jej metamorfoza, którą przeszła w poświęceniu dla swojej postaci, przyniosła aktorce Oscara.

W Netflixie pojawią się również dwa ogromne hity, jeden dla fanów szybkich samochodów, drugi dla najmłodszych. Już dostępna jest siódma część hitu z Vinem Dieselem w roli głównej „Szybcy i wściekli”. Mali widzowie mogą natomiast oglądać „Minionki”, czyli opowieść o żółtych stworach, które rozbawiają do łez zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych fanów.

Warto też zapoznać się z filmem pt.: „Moonlight”. Jego premiera w Netflixie będzie miała miejsce 16 listopada. „Moonlight” był wielkim zwycięzcą tegorocznych Oscarów. Wygrał przede wszystkim główną statuetkę, eliminując tym samym swojego groźnego konkurenta „La La Land”.

Listopad z Willem Smithem

Netflix produkuje właśnie swój autorski film „Bright”, w którym główną rolę zagra Will Smith. Jego premiera odbędzie się 22 grudnia 2017 roku. Tym samym platforma w listopadzie chce podgrzać atmosferę. W Netflixie pojawią się inne produkcje, w których wystąpił aktor. Szczególnie przyciąga „W pogoni za szczęściem”, w którym u jego boku wystąpił syn gwiazdora, Jaden. Oczywiście nie zabraknie takich klasyków jak: „Faceci w czerni” i „Bad Boys”. Każdy z filmów swoją premierę ma 1 listopada.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów