Zobacz zapowiedź serialu "The Morning Show" od Apple! W rolach głównych Reese Witherspoon i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w serialu "The Morning Show"
Fotografia: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Aniston i Reese Witherspoon to prawdziwa filmowa mieszanka wybuchowa. Teraz wystąpią razem na srebrnym ekranie w serialu "The Morning Show".

Apple już dawno zapowiedział, że tworzy swój serwis VOD o nazwie Apple TV+. Firma z jabłkiem w logo zapowiedziała, że zamierza tworzyć również produkcje oryginalne, podążając śladem Netfliksa. Jednym z tego typu seriali będzie "The Morning Show", do którego zdjęcia już się rozpoczęły. W rolach głównych wystąpią Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carell. W sieci pojawiła się właśnie pierwsza zapowiedź serialu "The Morning Show".

Zobacz także: Będzie kontynuacja "Przyjaciół"? Jennifer Aniston powiedziała za dużo! 

"The Morning Show": o czym będzie serial Apple?

"The Morning Show", jak na tytuł serialu przystało, opowiadać będzie o kulisach powstawania porannego programu telewizyjnego. Zajrzymy do świata znanych amerykańskich dziennikarzy, począwszy od ich gabinetów i studiów nagraniowych, skończywszy na ich prywatnych mieszkaniach.

"The Morning Show" będzie miał prawdziwie gwiazdorską obsadę. W głównych rolach wystąpią: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carell. To właśnie ich głosy słyszymy w zapowiedzi.

Poza nimi na ekranie pojawią się: Nestor Carbonell, Billy Crudup, Mark Duplass, Gugu Mbatha-Raw oraz Karen Pittman. Serial będzie liczył 10 odcinków.

"The Morning Show": kiedy premiera?

Premiera serialu "The Morning Show" nie jest jeszcze znana. Produkcja pojawi się na platformie Apple TV+, która ma wystartować jesienią 2019 roku. Dostępna będzie w ponad 100 krajach. 

Oprócz wyżej wymienionych aktorów, gwiazdami platformy mają być również: Oprah Winfrey, Octavia Spencer, J.J. Abrams oraz Jason Momoa

Zobacz także: Twórcy "Stranger Things" wymieniają filmy, do których znajdziecie nawiązanie w serialu Netfliksa

Najlepsze seriale jak na razie tworzą Netflix oraz HBO. Czy Apple do nich dołączy ze swoimi produkcjami?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów