Znany aktor zmienił się nie do poznania! Zobacz teaser nowego serialu Showtime

Magdalena Barszczak 17.04.2019
Russel Crowe
Fotografia: Steve Sands/Bauer Griffin/East News

Stacja Showtime opublikowała pierwszy zwiastun swojego najnowszego serialu "The Loudest Voice". Poznajecie głównego bohatera?

O tym, że Russel Crowe jest wybitnym aktorem, nikogo przekonywać nie trzeba. Niezapomniane kreacje stworzył w takich filmach, jak: "Piękny umysł", "Gladiator" czy "Człowiek ringu". Ostatnio mogliśmy go podziwiać w produkcji "Wymazać siebie", gdzie wcielił się w pastora i ojca homoseksualnego nastolatka. Laureat Oscara jednak nie zwalnia tempa, a jego najnowsza rola już zachwyca, również za sprawą radykalnej metamorfozy!

Zobacz także: Ten popularny aktor jest mistrzem w zmienianiu się do roli! Poznajecie?

Russel Crowe zmienił się nie poznania!

Stacja Showtime właśnie wypuściła pierwszy zwiastun swojego najnowszego serialu "The Loudest Voice". Crowe zagrał w nim Rogera Ailesa, założyciela stacji Fox News. Jego losy śledzimy od momentu, w którym stał się królem prawicowych mediów aż do jego "detronizacji", kiedy został oskarżony o molestowanie seksualne.

W połowie 2016 r. zwolnił pracownicę, która miała się nie zgodzić na jego seksualne propozycje. Wkrótce potem podał się do dymisji i zmarł.

Produkcja będzie miała 7 odcinków. Oprócz Crowe'a zobaczymy w niej Naomi Watts (jako autorkę głośnego pozwu Gretchen Carlson) oraz Siennę Miller, Setha MacFarlane'a i Josha Charlesa. Amerykańską premierę pierwszego odcinka zapowiedziano na 30 czerwca.

Nowy serial Showtime przykuwa uwagę nie tylko historią jednej z najbardziej wpływowych postaci amerykańskiej prawicy, ale również imponującą charakteryzacją. Russel Crowe przeszedł radykalną przemianę. Zniknęły jego bujne loki, pojawiła się łysina i parę dodatkowych kilogramów. Niektórzy mają problem, by rozpoznać aktora. A wam udało się od razu?

Zobacz także: Russell Crowe do reportera: Odpier*** się! Zdenerwowało go jedno pytanie

Nałogowo oglądasz filmy? Sprawdź, czy w zdobędziesz chociaż 75 procent w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Jesteś miłośnikiem kina? Zobacz, czy rozpoznasz te filmowe klasyki!

Kleopatra
Fotografia: Youtube/classicmovie

1. Z którego filmu to kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów