Angelina Jolie i gwiazdor "Gry o Tron" w obsadzie nowego filmu Marvela?!

Angelina Jolie w białej sukience podczas premiery filmu Disneya "Dumbo"
Fotografia: Invision/Invision/East News

Trwają rozmowy nad obsadą nowego filmu Marvela - "The Eternals". W mediach pojawiły się informacje, że w produkcji zagrają Angelina Jolie oraz Richard Madden.

"The Eternals" to nowy film, nad którym rozpoczął pracę Marvel. W sieci co chwilę pojawiają się nowe nazwiska aktorów, którzy dołączają do obsady produkcji. Jeszcze niedawno głośno było o tym, że Angelina Jolie zagra w filmie główną rolę. Okazuje się, że trwają rozmowy nad tym, żeby jej partnerem na ekranie był gwiazdor "Gry o Tron"! Trudno dziwić się Marvelowi. Z taką obsadą "The Eternals" będzie murowanym hitem! Czy uda mu się pokonać "Avengers: Koniec gry", który właśnie króluje w kinach?

Zobacz także: Jak oglądać filmy Marvela? Podpowiadamy dwie kolejności, w jakich można je obejrzeć

"The Eternals": Jolie i Madden zagrają główne role?

"The Eternals" będzie opowiadać historię nieśmiertelnych gigantów pochodzących z kosmosu. Znajdują się wśród nich tacy bohaterowie jak: Grandmaster, Collector, Starfox oraz Ikaris.

Film o Eternals zostanie wyreżyserowany przez Chloe Zhao. Do tej pory w mediach pojawiły się informacje, że w obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie oraz Kumal Najiani. Te informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez producentów, ale są bardzo prawdopodobne.

Teraz czas na kolejne wielkie nazwisko. Portal "The Wrap" podaje, że trwają rozmowy z popularnym aktorem. Do obsady ma dołączyć znany z serialu HBO "Gra o Tron", Richard Madden. Aktor zyskał popularność jako Robb Stark. Ostatnio natomiast zagrał w głośnej produkcji od Netflixa, "Bodyguard". 

Jeżeli dotychczasowe doniesienia o obsadzie filmu potwierdzą się, będzie to naprawdę kasowa produkcja Marvela. 

Zobacz także: Jak w rzeczywistości wygląda aktor grający Nocnego Króla w "Grze o Tron"?

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów