W sieci pojawił się zwiastun serialu Netflixa z Joanną Kulig! Znamy też datę jego premiery

Paulina Ermel 28.02.2020
Joanna Kulig
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Nie możecie się doczekać serialu Netflixa, w którym zagra Joanna Kulig? Mamy dla was dobrą wiadomość. W sieci pojawił się zwiastun "The Eddy". Wiemy też, kiedy produkcja pojawi się na platformie!

Premiera serialu "The Eddy" nadchodzi wielkimi krokami! Dzieło, którego reżyserią zajęli się Damien Chazelle i Alan Poul, zostało zaprezentowane podczas festiwalu filmowego w Berlinie. Do sieci z kolei trafił zwiastun produkcji i data premiery! Poniżej więcej szczegółów!

"The Eddy": zwiastun i premiera serialu Netflixa z Joanną Kulig

"The Eddy" to miniserial Netflixa, w którym grają m.in. André Holland czy Amandla Stenberg. Polscy widzowie nie mogą się doczekać tej produkcji z innego względu - zagra w nim bowiem piękna i utalentowana Joanna Kulig, którą pokochali za udział w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego.

Produkcja trafi na platformę Netflix już 8 maja 2020 roku. Do tego momentu zostało jeszcze trochę czasu, ale twórcy miniserialu wiedzą, jak go nam umilić. Do sieci trafił bowiem plakat i zwiastun "The Eddy". Przyjrzycie się uważnie teaserowi i wsłuchajcie się w jego końcówkę. Nie pożałujecie!

"The Eddy": fabuła serialu Netflixa z Joanną Kulig

Akcja serialu "The Eddy" rozgrywa się w Paryżu. To właśnie tutaj nowojorski pianista jazzowy Elliot Udo (André Holland) prowadzi podupadający klub The Eddy. Przy okazji pełni on także funkcję managera zespołu jazzowego, który prowadzi wokalistka Maja (Joanna Kulig). Jak możecie się domyślić, pozostają oni w bardzo burzliwym i skomplikowanym związku. W międzyczasie Elliot dowiaduje się, że jego wspólnik Farid prowadzi w klubie The Eddy podejrzane interesy i w dodatku ukrywa też coś przed swoją żoną. W pewnym momencie w życiu Farida pojawia się też nagle i dość niespodziewanie jego nastoletnia córka. Serial pokazuje perypetie bohaterów i problemy, które starają się rozwiązać. Co nie zawsze im wychodzi.

Nie możecie się doczekać serialu? Zobaczcie, jak wygląda jego plakat!

Zastanawialiście się kiedyś, na które seriale Netflix przeznaczył największy budżet? Poznajcie 9 najdroższych seriali tej platformy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów