"The Eddy": Ruszyły zdjęcia do serialu Netfliksa z Joanną Kulig

Joanna Kulig w białej koszuli podczas sesji zdjęciowej
Fotografia: Instagram/Joanna Kulig

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu platformy Netflix - "The Eddy". Jedną z głównych ról zagra Joanna Kulig! Serial reżyseruje twórca "La La Land".

W kwietniu media obiegła radosna informacja. Joanna Kulig zagra w serialu "The Eddy", wyprodukowanym przez platformę Netflix. Kariera polskiej aktorki rozwija się w ogromnym tempie. Teraz Kulig wystąpi u boku światowych gwiazd. Za reżyserię "The Eddy" odpowiada Damien Chazelle, reżyser takich filmów oscarowych jak: "La La Land" oraz "Whiplash". Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do produkcji. Co już wiemy o nadchodzącym serialu Netfliksa?

Zobacz także: Joanna Kulig szczerze o pracy w Hollywood! "Ludzie mają w sobie dużo strachu"

"The Eddy": rozpoczęły się zdjęcia do serialu Netfliksa z Joanną Kulig

Jak podaje Onet, serial "The Eddy" będzie składał się z ośmiu odcinków. Dialogi między bohaterami natomiast będą prowadzone w aż trzech językach - angielskim, francuskim i arabskim. 

Miejscem akcji jest Paryż. Właśnie w stolicy Francji główny bohater, Eliot (Andre Holland), prowadzi swój klub muzyczny. Joanna Kulig zagra Maję, wokalistkę, a prywatnie ukochaną Eliota. W serialu wystąpi również Amandla Stanberg, znana szerszej publiczności z filmu "Nienawiść, którą dajesz". Wcieli się w postać Julii, córki Eliota. 

W tym serialu, jak na Chazella przystało, nie zabraknie również dobrej muzyki. W "The Eddy" wystąpią: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil oraz Damian Nueva Cortes.

Serial "The Eddy" dostępny będzie wyłącznie na platformie Netflix. Premiera odbędzie się w 2020 roku.

Zobacz także: Joanna Kulig doceniona przez lidera Coldplay. Tym razem chodzi o muzykę!

Netflix wie, że w dobre produkcje warto zainwestować. Oto najdroższe seriale w historii platformy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów