Joanna Kulig w serialu Netflixa! Będzie współpracować z reżyserem "La La Land"

Joanna Kulig w czarnym garniturze na czerwonym dywanie
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Kariera Joanny Kulig po "Zimnej wojnie" nabrała tempa. Teraz aktorka została dostrzeżona przez reżysera "La La Land" i zagra w jego serialu dla Netflixa.

To będzie wyjątkowy projekt! Damien Chazelle, twórca oscarowych filmów, jak "La La Land", "Whiplash" oraz "Pierwszy człowiek", rozpoczyna współpracę z platformą Netflix. Będzie to debiut telewizyjny reżysera. Co ciekawe, będzie to serial muzyczny! A najbardziej interesuje nas jednak fakt, kto wcieli się w jedną z głównych ról. Okazuje się, że to Joanna Kulig zagra w serialu Damiena Chazelle'a dla Netflixa. Już nie możemy doczekać się premiery!

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Stranger Things" 3! Netflix zapowiada lato pełne wrażeń

"The Eddy": Joanna Kulig w serialu Netflixa

Serial Damiena Chazelle'a dla Netflixa nosić będzie tytuł "The Eddy". Jego gwiazdą zostanie Joanna Kulig, która zagra Maję - kobietę o pięknym głosie, wielkim talencie, ale również ogromnym problemie - alkoholowym. 

Joanna Kulig została zauważona przez producentów oczywiście dzięki "Zimnej wojnie", która podbiła serca widzów na całym świecie. Od tego momentu aktorka nie może narzekać na brak propozycji filmowych za granicą. Zwłaszcza, że Kulig zachwyciła nie tylko grą aktorską, ale również niesamowitym głosem. W związku z tym doskonale pasuje do jednej z głównych ról w serialu "The Eddy". 

To nie pierwszy zagraniczny serial, do którego została zaangażowana Joanna Kulig. Niedawno wystąpiła w serialu Amazona, "Hanna", którego premiera odbędzie się już niedługo.

Zobacz także: "Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź

"The Eddy": o czym będzie seriale Netflixa?

"The Eddy" będzie dramatem muzycznym, którego akcja będzie działa się w Paryżu. Losy bohaterów będą działy się w jednym z paryskich klubów. Obok Joanny Kulig w serialu Netflixa wystąpi również Andre Holland ("Moonlight"), który wcieli się w postać pianisty jazzowego Elliota Udo.

A kim w całej historii będzie Maja, postać Joanny Kulig?

Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku , w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji - brzmi opis postaci. 

Już nie możemy doczekać się premiery "The Eddy" na Netflixie! Wiemy, że serial pojawi się jeszcze w 2019 roku, na razie producenci nie podali jednak dokładnej daty premiery. 

Zobacz także: "The Umbrella Academy" powraca! Netflix zapowiedział 2. sezon serialu nowym wideo 

Przed "Zimną wojną" mało kto wiedział, że Joanna Kulig potrafi tak pięknie śpiewać! Niektórzy jednak pamiętali ją z występów w "Szansie na sukces"! Zobaczcie, kto jeszcze zaczynał swoją karierę w kultowym programie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów