Nowe zdjęcia z planu "The Crown", a na nich księżna Diana i książę Karol! Niesamowite podobieństwo

Księżna Diana i książę Karol w Sardynii
Fotografia: Hussein/SIPA/East News

Choć przed nami premiera 3. sezonu "The Crown", w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu 4. sezonu produkcji! A na nich księżna Diana i książę Karol.

Już 17 listopada na platformie Netflix pojawi się 3. sezon serialu "The Crown". Będzie on o tyle wyjątkowy, że po 2. sezonie produkcji wymieniono całą dotychczasową obsadę. Wszystko dlatego, że w nowej odsłonie będziemy świadkami losów brytyjskiej rodziny królewskiej po upływie lat. Choć czekamy na 3. sezon z niecierpliwością, okazuje się, że ekipa rozpoczęła już pracę nad 4. sezonem produkcji. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu.

Zobacz także: Netflix opublikował zwiastun 3. sezonu "The Crown"

"The Crown" Netflix: pierwsze zdjęcia z planu 4. sezonu serialu

Jak podaje Onet,  rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu "The Crown". W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z nowej odsłony produkcji Netfliksa. I możemy zobaczyć nowych aktorów w bardzo ważnych rolach.

Na fotografiach widzimy aktorów wcielających się w postaci księżnej Diany i księcia Karola. Tę dwójkę grają Emma Corrin oraz Josh O'Connor, który pojawi się już w 3. sezonie.

Ekipa obecnie jest w andaluzyjskiej Almerii, w której kręcone będą zdjęcia do scen "w Australii". Tym samym serial przedstawi podróż Diany i Karola do Australii w 1983 roku. Była to pierwsza oficjalna podróż świeżo upieczonej pary książęcej. 

Musimy przyznać, że charakteryzatorzy bardzo postarali się o zadbanie o każdy szczegół. Nie dość, że sami aktorzy są do złudzenia podobni do bohaterów, których grają, to jeszcze ich stroje są repliką ubrań, które para książęca miała na sobie podczas wizyty w parku narodowym Uluru-Kata Tjuta. 

Zobacz także: 5 seriali, których nie możesz przegapić tej jesieni!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów