Kto zagra księżną Dianę w serialu "The Crown"?

Paulina Ermel 18.03.2019
Księżna Diana
Fotografia: Eastnews

W kolejnych sezonach w kultowym serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawią się nowi bohaterowie - m.in. księżna Diana. Zastanawialiście się, kto mógłby ją zagrać?

Niedawno zakończyły się zdjęcia do 3. sezonu "The Crown", który opowiada o losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Za produkcję serialu odpowiada Netflix, który już planuje kolejne serie. W 4. sezonie pojawi się księżna Diana. I pojawiły się też pierwsze spekulacje dotyczące tego, kto ma ją zagrać.

"The Crown": kto zagra księżną Dianę

W 4. sezonie "The Crown" pojawi się w końcu wyczekiwana przez wszystkich księżna Diana. Kto wcieli się w postać około 20-letniej wówczas Brytyjki? Tego jeszcze niestety nie wiadomo, bo dopiero ruszyły castingi. Nie zmienia to jednak faktu, że już pojawiają się konkretne nazwiska artystek, które mogłyby zagrać tę postać.

Twórcy serialu poszukują "oszałamiająco utalentowanej młodej artystki" i "hipnotyzująco młodej gwiazdy". Jednak to nie koniec wymagań. Aktorka ta "ma umieć zagrać uroczą komediantkę, flirciarę, społeczną ekshibicjonistkę na świeczniku, samotną i cierpiącą na depresję kobietę ze skłonnością do zachowań autodestrukcyjnych, w dodatku będącą na krawędzi. I zrobić to z takim samym emocjonalnym zaangażowaniem jak Mia Farrow w "Dziecku Rosemary".

Osoby z branży, a także widzowie mają już swoje typy. Wśród aktorek, które mogłyby zagrać Lady Di., wymienia się Lucy Boynton, którą znamy głównie z roli Mary Austin w filmie "Bohemian Rhapsody". W tym gronie znalazły się także Florence Pugh i Ellie Bamber - znana z "Nędzników".

Kogo najbardziej widzielibyście w tej roli?

Musiała się tego nauczyć księżna Diana, a także księżna Kate. Zobaczcie, z jakich przyzwyczajeń księżna Meghan także musiała zrezygnować po ślubie z Harrym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów