Aktor z "The Crown" przez przypadek zdradził, kiedy premiera 3. sezonu!

Claire Foy jako królowa Elżbieta w serialu "The Crown" od Netflix
Fotografia: YouTube/Netflix

Wszyscy fani "The Crown" zastanawiają się, kiedy na Netfliksie pojawi się 3. sezon serialu. Tobias Menzies, który zagra księcia Filipa, wygadał się w wywiadzie.

3. sezon serialu "The Crown" jest jedną z najdłużej wyczekiwanych produkcji platformy Netflix. Wszyscy fani zastanawiają się, kiedy pojawią się nowe odcinki. Pierwsze pogłoski donosiły, że "The Crown" pojawi się pod koniec 2018 roku, jednak nie okazały się prawdziwe. Czy w tym roku otrzymamy nowe odcinki? Netflix niestety cały czas milczy na temat oficjalnej daty premiery. Możemy jednak liczyć na aktorów produkcji. Jeden z nich wygadał się na temat premiery.

Zobacz także: Netflix wydaje film "Dwóch papieży". Anthony Hopkins jako Benedykt. Musisz to zobaczyć!

"The Crown": Tobias Menzies zdradził premierę 3. sezonu serialu

Tobias Menzies, znany z serialu "Gra o Tron", w 3. sezonie "The Crown" wcieli się w postać księcia Filipa. Aktor udzielił ostatni wywiadu dla BBC Radio i przez przypadek się wygadał.

Menzies podał datę premiery 3. sezonu "The Crown". Okazuje się, że możemy się go spodziewać już niedługo! Jak donosi aktor, 3. sezon "The Crown" ukaże się w listopadzie. Menzies powiedział jednak, że nic więcej nam nie zdradzi.

Znam niektóre tajemnice, o których prawdopodobnie nie mogę nic powiedzieć, ale bardzo się cieszymy, że możemy pokazać ludzi. Jedna z najbardziej interesujących rzeczy, jeśli chodzi o ten serial, jest taka, że jest naprawdę skomplikowany. Ale myślę, że zasadniczo jest to bardzo czuły portret instytucji i tej rodziny, pokazujący niektóre jej mroczne strony, ale także prawdziwe uznanie dla jej długowieczności i posługi, którą oddaje krajowi - powiedział aktor.

Mamy nadzieję, że jego doniesienia są prawdziwe i już niedługo będziemy mogli cieszyć się nowymi odcinkami "The Crown".

W 3. sezonie "The Crown" zobaczymy bohaterów wiele lat później. Dlatego też w nasze ulubione postaci wcielą się nowi aktorzy. Tym razem na ekranie wystąpią: Olivia Colman, Tobias Menzies, Helena Bonham Carter, Ben Daniels oraz Harold Wilson. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Maya Thurman-Hawke zagrała Robin w serialu "Stranger Things". Co trzeba o niej wiedzieć?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów