Aktorka polskiego pochodzenia zagra księżną Dianę w serialu "The Crown"!

Paulina Ermel 17.08.2020
Księżna Diana
Fotografia: PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

W 5. i 6. sezonie serialu Netflixa w postać księżnej Diany wcieli się aktorka, której ojciec jest Polakiem!

Serial "The Crown, który opowiada o losach brytyjskiej rodziny królewskiej, to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Na całym świecie oglądają ją tysiące ludzi, a do stałych widzów należy też podobno sama królowa Elżbieta!

Do tej pory powstały 3 sezony serialu biograficznego, ale twórcy zapowiedzieli już, że szykują kolejne 3 serie! Przypominamy, że dokładnie co 2 sezony wymienia się obsada serialu - wszystko po to, żeby aktorzy "starzeli się" wraz z granymi przez siebie bohaterami.

Widzowie produkcji nie mogą doczekać się aż na ekranie pojawi się w końcu księżna Diana. Będzie to miało miejsce już w nadchodzącej serii, a w jej postać wcieli się piękna i młodziutka aktorka Emma Corin. Pojawiła się też informacja, kto zagra "starszą" księżną Dianę. Okazuje się, że w sezonie 5. i 6. w tę rolę wcieli się aktorka polskiego pochodzenia!

"The Crown": aktorka polskiego pochodzenia zagra księżną Dianę

W postać księżnej Diany w 5. i 6. sezonie "The Crown" wcieli się 30-letnia Elizabeth Debicki. Aktorka polskiego pochodzenia nie może doczekać się wyzwania, które czeka ją w związku z zaangażowaniem w tę produkcję.

Duch księżnej Diany, jej słowa i czyny wciąż żyją w sercach wielu ludzi. To wielki zaszczyt móc dołączyć do tej mistrzowskiej produkcji, która wciągnęła mnie od pierwszego odcinka - powiedziała Debicki po tym, kiedy dowiedziała się, że zagra Dianę.

Elisabeth wychowywała się w Australii, ale ma polskie pochodzenie. Polskich widzów z pewnością zelektryzuje informacja, że gwiazda mówi płynnie w naszym języku. Wszystko dlatego, że jej tata jest Polakiem. Z kolei mama Elisabeth jest Australijką. 

Aktorka zagrała do tej pory m.in. w "Wielkim Gatsbym", "Makbecie", "Evereście" czy w "Strażnikach Galaktyki". Coś czujemy, że jednak rola w produkcji Netflixa będzie dla niej przełomowa!

Oto 9 najdroższych seriali w historii Netflixa. One kosztowały naprawdę sporo!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów