Helena Bonham Carter skontaktowała się z duchem księżniczki Małgorzaty! Chciała się upewnić co do roli w "The Crown"

Helena Bonham Carter w czarnym stroju z niebieskim cieniem na powiekach
Fotografia: Instagram/Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter w najnowszym sezonie "The Crown" zagra księżniczkę Małgorzatę. Aktorka zdradziła, że najpierw skontaktowała się z jej... duchem!

3. sezon serialu "The Crown" na platformie Netflix pojawi się 17 listopada. To rewolucyjna odsłona produkcji, ponieważ twórcy postanowili wymienić całą obsadę. Wszystko dlatego, że historycznie przesuwamy się w czasie do momentu, gdy członkowie rodziny królewskiej byli znacznie starsi. I tak w rolę księżniczki Małgorzaty wcieli się Helena Bonham Carter. Aktorka przyznała, że zanim przyjęła rolę, musiała skontaktować się z... duchem zmarłej księżniczki.

Zobacz także: Nowe zdjęcia z planu "The Crown", a na nich księżna Diana i książę Karol! Niesamowite podobieństwo

"The Crown": Helena Bonham Carter skontaktowała się z duchem księżniczki Małgorzaty

Helena Bonham Carter znana jest szerszej publiczności głównie z ról w filmach Tima Burtona, do których zawsze była świetnie przygotowana. Tym razem również postanowiła odpowiednio podejść do sprawy, zanim zdecydowała się w ogóle przyjąć propozycję zagrania w "The Crown".

Aktorka do tego stopnia przejęła się powierzoną misją, że postanowiła udać się do medium i skontaktować z duchem księżniczki Małgorzaty!

Kiedy wcielasz się w kogoś, kto istniał naprawdę, chcesz dostać od niego błogosławieństwo, bo to duża odpowiedzialność. Zapytałam więc jej: "Czy nie masz problemu z tym, że to ja cię zagram?" - zdradziła aktorka w rozmowie z "The Guardian".

Okazuje się, że zmarła księżniczka dała jej jasną odpowiedź, że doskonale poradzi sobie z odegraniem tej niezwykle ważnej roli.

Odpowiedziała, że jestem lepsza od innej aktorki, którą rozważali do tej roli. Nikt nie chciał mi nigdy powiedzieć, kto to jest, ale uznałam, że być może Małgorzata naprawdę była w tym momencie przy mnie, bo to odpowiedź w jej stylu. Ona zawsze wiedziała, jak jednocześnie dać komuś komplement i mu przywalić - opowiedziała Bonham Carter.

Z tym ostatnim nie sposób się nie zgodzić. Księżniczka Małgorzata była jednym z najbardziej kontrowersyjnych członków rodziny królewskiej. Siostra królowej Elżbiety zmarła w 2002 roku, pozostawiając po sobie jednak wiele wspomnień, które do dziś są głośno komentowane, również za sprawą "The Crown".

Zobacz także: 5 seriali, których nie możesz przegapić tej jesieni!

Myślisz, że dobrze znasz historię brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów