Claire Foy wróci w 4. sezonie "The Crown"! W jakiej roli ją zobaczymy?

Paulina Ermel 28.11.2019
Claire Foy w serialu "The Crown"
Fotografia: V/Netflix/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

To doskonała wiadomość dla fanów Claire Foy, która wcielała się w postać królowej Elżbiety w dwóch sezonach "The Crown"!

Serial "The Crown" opowiadający o losach brytyjskiej rodziny królewskiej cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. 17 listopada odbyła się premiera 3. sezonu produkcji. Poznajemy tutaj dalszą historię monarchów, ale też mamy okazję zobaczyć zupełnie nowych aktorów wcielających się w postać królowej Elżbiety, księcia Filipa, księżniczki Małgorzaty i całej reszty.

Dla fanów aktorów odgrywających te role w pierwszych dwóch sezonach mamy niespodziankę! Okazuje się, że Claire Foy, która wcielała się w królową Elżbietę w tych seriach, powróci w 4. sezonie produkcji!

"The Crown" 4: Claire Foy wraca do obsady

Serial "The Crown" został "zaprojektowany" tak, że co dwa sezony ma się w nim zmieniać obsada. Wszystko po to, aby wiernie oddać, jak zmieniali się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. W 1. i 2. sezonie postać królowej Elżbiety grała utalentowana i piękna Claire Foy. W 3. i 4. sezonie w tej roli możemy podziwiać laureatkę Oscara Olivię Colman.

Zarówno pierwsza, jak i druga obsada doczekała się wielu pochwał. Fani serialu pokochali zarówno Claire, jak i Olivię. Także krytycy nie szczędzą ciepłych słów pod adresem aktorów grających w produkcji.

Są jednak też tacy, którzy tęsknią za poprzednią obsadą i najchętniej znów zobaczyliby Claire Foy i Matta Smitha wcielających się w królewską parę. I dla tych osób mamy świetną wiadomość! Jak donosi "Daily Mail", Claire widziana była na planie 4. sezonu "The Crown"! Miała na sobie sznur pereł, białą suknię i pozowała przy mikrofonie BBC.

Niewykluczone, że Claire powróci w retrospekcjach serialu. Starsza królowa będzie bowiem wspominać swoje wystąpienie z 1947 roku, które wygłosiła w wieku 21 lat w Kapsztadzie.

My nie możemy się doczekać tych odcinków. A wy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                            

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów