Ten popularny aktor jest mistrzem w zmienianiu się do roli! Poznajecie?

Magdalena Barszczak 04.10.2018
Christian Bale jako Dick Cheney
Fotografia: Youtube.com/Annapurna Pictures

Szykuje się Oscar?

Christian Bale to mistrz metamorfoz! Wybitny aktor niejednokrotnie udowadniał, że w zmienianiu się do roli nie ma sobie równych. Właśnie znów to zrobił! Jego przemiana robi ogromne wrażenie!

Niesamowita metamorfoza Bale'a w nowym filmie

Bale potrafi zrobić wszystko, by uwiarygodnić swoją postać. Drastyczne przemiany, podczas których na przemian zrzuca wagę i tyje, to dla niego nie problem. Aktor "American Psycho" czy "Mechanika" potrafił pozbyć się 30 kg i zmienić się w szkielet, by kilka miesięcy później tyle samo przytyć. I znów to zrobił!

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Vice", czyli historii wiceprezydenta USA Dicka Cheneya. Otyły i łysy Bale jest nie do poznania! Przybyło mu 20 kg i codziennie ćwiczył, by wyglądać na grubszego. Nie brakuje głosów, że ta kreacja będzie jedną z najbardziej udanych w jego karierze! 

Zobacz także: DiCaprio i Pitt w nowym filmie Tarantino. Mamy pierwsze wspólne zdjęcie!

"Vice" przedstawia Cheneya od momentu, kiedy został kongresmenem po funkcję w administracji prezydenta George’a W. Busha. Jego kariera jest pełna skandali i kontrowersji. W 2006 roku media śmiały się z polityka, ponieważ podczas polowania postrzelił przyjaciela. Na szczęście ten przeżył.

Film Adam McKaya ma trafić do amerykańskich kin w grudniu. Obok Bale'a zobaczymy w nim m.in. Amy Adams (w roli Lynne Cheney), Steve'a Carrella (jako sekretarza obrony Donalda Rumsfelda) i Sama Rockwella (jako George'a W. Busha).

Bale jako Dick Cheney. Zobacz zwiastun

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów