Rysownik "recenzuje" filmy Patryka Vegi. Jego prześmiewcze obrazki podbijają internet. "Wspaniałe"

Anna Respondek 06.10.2017
"Botoks"
Fotografia: Youtube/Showmax Polska/Facebook/Papryk Vege Prezentuje Arcykurwadzieła Światowego Kina

To wyjątkowo "obrazowe" recenzje twórczości Vegi.

O żadnym innym polskim reżyserze nie mówi się teraz tyle, co o Patryku Vedze. Jego najnowszy obraz "Botoks", choć bijący kolejne rekordy w kinach, został skrytykowany przez większość krytyków i widzów. 

W tej sprawie wypowiadała się już między innymi Karolina Korwin-Piotrowska oraz oficjalny fanpage produkcji. Ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego jedna z aktorek grająca główną bohaterkę, Agnieszka Dygant, starała się obronić film, jednak jej wysiłki okazały się niewystarczające. 

Teraz za zrecenzowanie twórczości Vegi zabrał się pewien rysownik, który na Facebooku zamieszcza swoje prace. Mężczyzna stworzył fanpage pod tytułem "Papryk Vege Prezentuje Arcyku*wadzieła Światowego Kina", który w ciągu dwóch dni polubiło 18 tysięcy osób. W wywiadzie z dziennikarzem Noizz.pl twórca przyznał, że "Botoksu" nie widział, jednak opinię na temat twórczości reżysera ma już wyrobioną. 

Nie widziałem, odpadłem na twórczości Patryka Vegi po którymś Pitbullu – chyba tym o podtytule "Niebezpieczne kobiety". To mi jednak wystarczyło, by wyrobić sobie opinię o twórczości tego reżysera. Jest fatalny - wyjaśnił. 

Ze względu na dużą popularność fanpage'a, jego założyciel woli pozostać anonimowy. Zapytany o to, czy boi się "środowiska Vegi" odpowiedział, że woli się nie wychylać.

Wydaje mi się, że wyprzedziłem jego prawników, bo początkowo mój fanpage nazywał się prawdziwym imieniem reżysera, co mogło być problematyczne. Rano, kiedy zobaczyłem, ile osób lajkuje rysunki, zdążyłem zgłosić zmianę nazwy. Uff.  Wiem, że Vega nie jest zbyt grzeczną osobą, dlatego nie chcę się wychylać. Wolę też być anonimowy - powiedział. 

Fani fanpage'a nie tylko masowo go lajkują, ale również czynnie angażują się w ulepszanie grafik twórcy. Ten internauta stwierdził, że końcówka dialogu jest zdecydowanie "nievegowska", więc ją zmienił. Po lewej stronie widzimy oryginalny rysunek, po prawej poprawiony. 

papryk2 (2)
Fotografia: Facebook/Papryk Vege Prezentuje Arcykurwadzieła Światowego Kina

Internauci chwalili poczucie humoru artysty. 

Jezu, jakie to wszystko wspaniałe. 

Będę częstym gościem, pozdrawiam serdecznie - komentują. 

Podoba się Wam takie wyrażanie swojej opinii? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów