Pamiętacie księżniczkę Dżasminę z bajki "Aladyn"? Ona istnieje naprawdę!

Paulina Ermel 05.02.2020
"Aladyn"
Fotografia: Eastnews

Wygląda na to, że księżniczka Dżasmina istnieje naprawdę! Poznajcie kobietę, która do złudzenia przypomina tę postać z bajki.

Jeżeli lubicie bajki Disneya, z pewnością kojarzycie tę o Aladynie i jego przygodach z magiczną lampą. Pamiętacie, że w produkcji pojawiała się także przepiękne ukochana tytułowego bohatera, księżniczka Dżasmina?

Wygląda na to, że istnieje ona naprawdę! A dokładnie ma ona swojego sobowtóra w rzeczywistości, który do złudzenia przypomina tę bajkową postać. Poznajcie księżną Ameerah Bint Aidan Bin Nayef Al-Taweel, która wygląda tak jak Dżasmina!

Tak wygląda prawdziwa księżniczka Dżasmina z bajki Aladyn

Księżna Ameerah wygląda jak księżniczka z disneyowskiej opowieści o Aladynie! 36-latka jest saudyjską księżną i czwartą żoną księcia Arabii Saudyjskiej Al-Walida ibn Talal ibn Abd al-Aziz Al Su’uda. Na co dzień zajmuje się działalnością charytatywną i walką o prawa kobiet w swoim kraju. Przy okazji propaguje pozytywny obraz kobiet w Arabii Saudyjskiej.

Arabska piękność prowadzi na Instagramie konto, które obserwują już tysiące ludzi z całego świata. Możemy tu zobaczyć jej prywatne zdjęcia, ale też te ukazujące jej działalność charytatywną.

Największą uwagę przyciąga jednak jej uroda. Oliwkowa cera, ciemne włosy i ciemna oprawa oczu, pełne usta i zgrabna sylwetka sprawiają, że do złudzenia przypomina ona jedną z disneyowskich księżniczek. Waszym zdaniem rzeczywiście wygląda jak Dżasmina?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów