To najstraszniejszy horror Netflixa! Odważycie się obejrzeć "Nawiedzony dom na wzgórzu"?

Paulina Ermel 16.10.2018
Kadr z serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu"
Fotografia: Youtube.com/Netflix

Najnowsza produkcja Netflixa pt. "Nawiedzony dom na wzgórzu" ujrzała światło dzienne! Widzowie są zachwyceni. I jednocześnie... nigdy nie byli tak przerażeni!

12 października odbyła się premiera najnowszej producji Netflixa pt. "Nawiedzony dom na wzgórzu". Horror wyprodukowany przez amerykańską platformę spotkał się ze świetnym odzewem już po opublikowaniu trailera. Jednak nie wszyscy są... w stanie obejrzeć ten serial. Z kolei ci, którzy zdecydowali się na obejrzenie zwiastuna i pierwszego odcinka, twierdzą, że cierpią na bezsenność i stany lękowe!

Widzowie przerażeni zwiastunem "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu - czytamy na stronie producenta serialu.

Dobre horrory zawsze mrożą krew w żyłach. Ten przeszedł jednak samego siebie. Horror w odcinkach miał swoją premierę 12 października i część widzów zdążyła obejrzeć początkowe odcinki produkcji. W mediach społecznościowych pojawiły się też pierwsze komentarze, mówiące o odczuciach po obejrzeniu serialu. Większość opinii zaskakuje. Czy można nagrać coś tak przerażającego, że wywołuje później panikę i stany lękowe widzów?

Jak oceniają go widzowie?

"The Haunting of Hill House" to jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie widziałam! Obgryzasz paznokcie, chowasz się za kanapą, przez większość scen wstrzymujesz oddychanie, a na końcu i tak masz wrażenie, że zemdlejesz przez to, co zobaczyłeś

Nie mogę spać. Za dużo "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Pomóżcie!

Dlaczego zdecydowałem się obejrzeć ten serial? Teraz nie mogę spać. Nawet zapalone światło nie pomaga

Odważycie się obejrzeć ten serial? Mamy dla was przedsmak w postaci zwiastuna. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubicie horrory? Fabuła zebranych przez nas filmów oparta jest na faktach. To wydarzyło się naprawdę...

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów