Ta wypowiedź Daisy Ridley zapowiada duże zmiany w 8. części "Gwiezdnych wojen"

Paulina Szestowicka 08.07.2016
8 część Gwiezdnych wojen
Fotografia: materiały prasowe

I mogą być nimi zainteresowanie głównie kobiety. 

Bez względu na wszystko, jakiekolwiek przecieki na temat kolejnej części "Gwizdnych wojen" są mile widziane. I zupełnie nie pochwalamy narzekania na publikowanie zdjęć przez aktorów czy reżysera - w końcu ostatecznie i tak je oglądamy, żeby dowiedzieć się czegokolwiek na temat następnej odsłony kosmicznej sagi. 

Prace nad filmem "Gwiezdne wojny: Epizod VIII" trwają od lutego, a mają się zakończyć już 22 lipca. Nie tak dawno wszyscy byli poruszeni tym, że Mark Hamill zgolił brodę, a teraz uwagę przykuła Daisy Ridley, która opublikowała krótki film na Instagramie. Widać na nim, jak aktorka trenuje, jednak to nie ćwiczenia wywołały zainteresowanie, a chusta, którą miała na głowie. 

Ukrywam fryzurę Rey - napisała aktorka w opisie do zdjęcia. 

I teraz wszyscy zadają sobie pytanie, czy to oznacza, że główna bohaterka będzie w kolejnej części wyglądać inaczej? Czyżby zrezygnowała z trzech koków na głowie i… No właśnie, jakie teraz będzie mieć uczesanie? A może to zapowiedź tego, że reżyser wymyślił flashbacki? Oczywiście przekonamy się o tym dopiero 15 grudnia 2017 roku.

Zobacz też: Pokazano dwa pierwsze ujęcia z 8 części "Gwiezdnych wojen"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów