TVN wydaje serial na podstawie bestsellera Katarzyny Bondy! Kiedy premiera?

Katarzyna Bonda w niebieskiej sukience na promocji książki "Miłość leczy rany"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Polskie kryminały cieszą się coraz większą popularnością, jak również ich twórcy. TVN teraz postanowił stworzyć serial na podstawie jednego z tego typu bestsellerów. 

TVN od pewnego czasu stawia na polskich pisarzy. Już niedługo na platformie player.pl pojawi się "Rewizja" - trzecia część "Chyłki", czyli najpopularniejszej serii książek stworzonej przez Remigiusza Mroza. Teraz przyszedł czas na inną polską pisarkę. Sądząc po grafice, którą zamieściła Katarzyna Bonda, stacja zamierza zekranizować "Lampiony", jedną z części stworzonej przez nią serii "Cztery żywioły". Jest to jeden z jej bestsellerów, nic więc dziwnego, że to łakomy kąsek dla producentów seriali.

TVN kręci serial na podstawie książki Katarzyny Bondy. Kiedy premiera?

O adaptacji powieści poinformowała sama Katarzyna Bonda przy pomocy swojego konta na Instagramie.

Posłuchaj podcastu

Na jej profilu pojawił się enigmatyczny filmik i jeszcze bardziej tajemniczy opis.

Jeszcze w tym roku w TVN... Osobiście nie mogę się doczekać. I cóż państwo na to? - napisała Bonda. 

Fani pisarki są zachwyceni. Niektórzy stwierdzili, że na pewno będą to "Lampiony", sądząc po tym, że na filmiku znajduje się zdjęcie Bondy, a w tle migają właśnie lampiony. Bohaterką tej powieści jest Sasza Załuska. Pozostałe książki z cyklu "Cztery żywioły" to: "Pochłaniacz", "Okularnik" i "Czerwony pająk". 

Jak podaje Onet, już w 2018 roku pisarka zdradziła, że chciałaby nakręcić serial na podstawie serii "Cztery żywioły". Wówczas jednak nie mogła znaleźć odpowiedniego scenarzysty.

Pracowałam już z dziesiątkami osób, ale nikt nie udźwignął tej serii - mówiła w rozmowie z naTemat.pl.

Teraz najwidoczniej udało jej się dogadać z producentami. Jak sama napisała, premiery możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Nie możemy doczekać się kolejnych informacji na temat tego serialu!

Zobacz także: Filmy 2020 roku, które powinna zobaczyć każda kobieta!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów