"Szczygieł" - już jest zwiastun nowego filmu z Nicole Kidman w roli głównej!

Nicole Kidman w filmie "Szczygieł"
Fotografia: YouTube/Roadshow Films

Donna Tartt za swoją powieść "Szczygieł" otrzymała Nagrodę Pulitzera. Teraz jej książka została zekranizowana. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery!

"Szczygieł" to popularna powieść wybitnej amerykańskiej pisarki Donny Tartt. Autorka otrzymała za swoje dzieło prestiżową Nagrodę Pulitzera w kategorii fikcja literacka. Jest to wciągająca opowieść, która idealnie nadaje się na historię do filmu. Z tego założenia wyszedł John Crowley, który postanowił stworzyć ekranizację powieści Tartt. Teraz w sieci pojawił się zwiastun filmu "Szczygieł", a w nim plejada gwiazd!

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood", a w nim Zawierucha! Kiedy premiera filmu Tarantino?

"Szczygieł": zwiastun filmu 

"Szczygieł" przybliża nam historię Theo, który w wieku 13. lat stracił matkę. Kobieta zginęła w zamachu bombowym w Metropolitan Museum of Art. Chłopak dorasta, ale nie rozstaje się z jedyną pamiątką z tego pamiętnego dnia - obrazkiem przedstawiającym małego szczygła, który jest przykuty łańcuchem do podajnika.

W filmie występują: Nicole Kidman, Finn Wolfhard (znany ze "Stranger Things" jako Mike), Sarah Paulson ("American Horror Story"), Ansel Elgort ("Baby Driver"). 

Polska premiera filmu "Szczygieł" przewidziana jest na 15 listopada.

Zobacz także: Judi Dench w filmie "Tajemnice Joan". Nie możesz przegapić premiery tego filmu!

W tym roku wychodzi dużo zapowiadających się naprawdę obiecująco filmów. A jak Polacy ocenili filmy 2018 roku? Niektórzy faworyci są zaskoczeniem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów