"Szadź" to nowy serial TVN! W rolach głównych Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska

Maciej Stuhr w marynarce
Fotografia: Tadeusz Wypych/Reporter/East News

TVN tworzy nowy serial! "Szadź" z Popławską i Stuhrem w rolach głównych pojawi się w Player.pl. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera serialu i o czym opowie.

TVN produkuje sporo seriali rocznie i nie zwalnia tempa! Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, pod koniec października ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji stacji. Serial pt. "Szadź" będzie dostępny na platformie Player.pl. Co ciekawe, główne role w produkcji zagra dwójka niezwykle znanych i utalentowanych polskich aktorów - Aleksandra Popławska oraz Maciej Stuhr. O czym opowie najnowsza produkcja TVN-u i kiedy odbędzie się jej premiera?

Zobacz także: "Chyłka" wraca na ekrany! Wiemy, od kiedy będzie można obejrzeć 2. sezon serialu TVN

"Szadź": nowy serial TVN na Player.pl

"Szadź" to serial na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta. Przedstawi historię seryjnego mordercy, którego próbuje wytropić komisarz policji, Agata Polkowska (Aleksandra Popławska). 

Akcja serialu będzie się działa w Opolu i okolicach. Policja będzie próbowała rozwikłać zagadkę morderstwa dziewczyny, która według poszlak jest jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. 

Serial "Szadź" nie będzie klasycznym kryminałem, ponieważ niemal od początku wiemy, kto zabija. Tym, co trzyma widza w napięciu, jest pościg za mordercą i odkrywanie tajemnicy o relacji między postaciami - mówi Tomasz Blachnicki, producent TVN-u.

Thriller będzie liczył siedem odcinków, które będą wciągać właśnie w związku z relacjami między głównymi bohaterami. Okazuje się bowiem, że Agata ma powiązania z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr), który jest religioznawcą, a także wzorowym mężem i ojcem. Nie wiadomo jedynie, czy to nie zaledwie pozory.

Serial "Szadź" będzie dostępny na platformie Player.pl wiosną 2020 roku. Jak na razie nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Zobacz także: Maciej Stuhr zdobył się na szczere wyznanie. "Rozstałem się z alkoholem"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji. 

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów